Rüyada duvar uçması

Rüyada duvar uçması iş yaşamında yaşayacağı olumsuzlukları aile hayatına da yansıtacağına, kısır bir döngü içinde hissedildiği gibi, çıkış kapısı bulunamadığı için ruhsal bir bunalım geçirileceğine, şanslı ve kısmetli bir döneme gireceğine, hayallerini ve hedeflerini gerçekleştirmek için attığı adımların amacına ulaşmayacağına, çok istenen hedeflere ulaşılacağına, gözyaşına ve kedere boğulacağına, ortak olunan kişiden ihanet görüleceğine, yollarının açılacağına ve hayatında düğüm olmuş konuların çözüleceğine, okuduklarının ve öğrendiklerinin kendisini bilge ve alim yapacağına işaret eder.

Rüyada duvar uçması gördüyseniz:

  • Tartışmalı ortamlara girmenin sıkıntılı sonuçları olabilir.

Rüyada cam duvar sağlıkla ya da işle ilgili problemlerin ortadan kalkacağına, enerjisinin ve verimliliğinin düşeceğine delalet eder.

Rüyada duvar süsü aldığı destek ile çok daha büyük atılımlar yapmak için çalışmalara başlayacağına, kendisini iyi hissedeceğine işaret eder.

Rüyada duvar uçması verilen emeklerin boşa gitmekten son anda kurtulacağına, idealist kimse olacağına tabir olunur.

Rüyada taş duvar yıkmak kinin ve düşmanlığın giderileceğine, güçlüklerle dolu geçen günlerin sağlık açısından da bazı sorunlara neden olacağına tabir olunur.

Rüyada dar duvar görmek huzursuz bir ortamdan çıkılacağına, uzun yıllar etkisinden kurtulamayacağı olumsuzluklar yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada düz duvar görmek ailevi sorunlar yaşanacağına, kötü günler görüleceğine, yakın zaman içinde büyük maddi kazanç elde edileceğine rivayet eder.

Rüyada yüksek duvar dünya malı edinerek rahata kavuşacağına, işlerin çok hayırlı ve güzel bir şekilde ilerleyeceğine, sıkıntıların biteceğine, eğitimle ilgili olarak büyük bir adım atılacağına işaret etmektedir.

Rüyada duvar delmek hiç istemediği işlere gireceğine, zararlı bir alışkanlığın anne ya da babanın isteği üzerine bırakılacağına işarettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.