Rüyada enes baturu görmek ne anlama gelir

Rüyada enes baturu görmek ne anlama gelir maddi ve manevi açıdan tam bir yıkım yaşanacağına, yaptıklarından dolayı çok zarara uğrayacağına, yüklü bir miktar borç verileceğine, sermayesini riske etmeyeceğine, istediklerini elde edeceğine, işe başlanacağına, yakın bir arkadaştan ya da bir ahbaptan destek alınacağına, işlerin kötü gidişatına dur denileceğine delalettir.

Rüyada enes baturu görmek ne anlama gelir gördüyseniz:

 • Yapmak isteyeceğiniz pek çok şey olmasına rağmen zaman zaman sizden kaynaklanan, zaman zaman da çevrenizdeki olayların olumsuz gelişmesi yüzünden birtakım engellerle karşılaşabilirsiniz.

Rüyada enes baturu görmek ne anlama gelir büyük sorunlar yaşanacağına, sorunların çözüm bulacağına, hayır işlerinde zaman harcanacağına ve rahat edilecek bir döneme girileceğine yorulur.

Rüyada enes ismi pek çok kimseye yardımlarda bulunacağına, maddi desteğinin yanı sıra manevi anlamda da bu kimselere elini uzatacağına ve sevap işleyeceğine, para sıkıntısına düşmeyeceğine, sadece maddi anlamda değil, manevi anlamda da huzur içinde olacağına delalet eder.

Rüyada enes ismini söylemek tutumlu bir yaşam süreceğine, karşısına çıkacak bazı kötü kişiler yüzünden işlerinin sekteye uğrayacağına, el attığı birçok işte zarar edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada enes bin malik i görmek uzun soluklu bir işe girileceğine, kendine döneceğine tabir olunur.

Rüyada enes ismi görmek zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına, yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine, işlerin her geçen gün daha çok kişiye ulaşacağına, dedikoduların deyim yerindeyse bıçak gibi kesileceğine işarettir.

Rüyada enes isminin anlamı çok hayırlı ve güzel adımlar atacağına, daha yeni girdiği işlerde bile çok kısa bir zaman içinde çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, başına gelecek bir kötülüğü fark ederek, ona göre davranacağına yorulur.

Rüyada enes görmek çok rahat bir hayata merhaba diyeceğine ve eline geçen imkânlar zengin biri olacağına, hiç beklemediği kişilerden ihanet göreceğine rivayet eder.

Rüyada enes isminde birini görmek maddi ve manevi sorunların allah’ın izni ile zarar görmeden aşılacağına, kişinin kazancının artacağına yorulmaktadır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

28 yorum “Rüyada enes baturu görmek ne anlama gelir

 1. 2 gündür rüyamda Enes Baturu görüyorum. Hepte eski hallerini.Ek not:(benim rüyalarım çok saçmadır)İlkinde enes abi ve ben jokerden kaçıyoduk(.saçma demiştim )Oda ötede keyif yapıyordu.Bide bize ateş ediyodu sonrası yok zaten. Ama kafama takılan bişey var normalde benim tüm rüyalarım pub g nin 3. Şahıs’ ı gibidir ama bu rüyalarda kendi gözlerimle görüyordum.hiç böyle olmamıştı.İkincisi biraz daha tuhaf ben ve enes abi benim okuduğum okuldaydık ama (koronavirüs girmiş bilinç altıma galiba)ki rüyamda bir virüsle zombi oluyodu çocuklar bizde ısırılanları bir odaya koyuyoduk o sırada bizde odaya girmiştik bi an enes baturun yanağinı yanağımda hissettim. ( annem sabah hep radyo açarki) rüyamın ıçine bile gelmiş ti bir cümlesi. Hangi şarkıydı bilmem ama o cümleyi enes abinin kulağına söylemiştim sonra bilinç altım “Aman Tanrım sesim cok güzel çıktii” dediğni hissetmiştim.birde ben uyurken gülüyomuşum o an kesin gülmüşümdür.sonra enes abi biraz ciddi ve samimi bir şekilde “buradan çıkalım” dedi. / bu rüyalar ne kadar sürer bilmem ama benim için “NO PROBLEMO”

  • Ben Enes abiyi rüyamda kaslı şekilde görüyorum sonra ben kendimi adalı bir şekilde görüyorum sonra ben o ASAYLA herşeyi yapabileceğimi düşünüyorum ve Enes abiyi bir anda sinirlenip kaslı halinden eski kilolu haline getiriyorum Enes abi üzülüyo falan derken bir anda mutlu oluyo ve ecenaza sürpriz yapıyo ecenaz ablada sinirleniyor sonra ecenaz abla koltuğa oturuyo ve sonra Enes abi ecenazın saçını kesiyor ve sonra ecenaz abla çıldırıyor bizi evden kovuyo sonra dışarısı karlı olduğu için yokuştan 4 tane lastik kayıyor ve Enes abi. Kilolu haliyle lastikleri tek tek yakalıyor sonra Enes abi diayiyorki :e ben Gıdım ozaman diyor bende gitmesin diye yAlvarıyorum sonra bizim evde yattıktan sonra ben onu ASAYLA kaslı haline geri getiriyorum ve sonra bana sabah kalktığında mutlu olduğunda bana sarılıyor ve evini satıp hergün bizde kalıyor son

 2. Rüyam’da enes batur la sarıliyordum enes batur sonra balıklı göle gidiyordu geziyoduk ama ben enes baturu cokkkkk seviyorum#

  • Bende Hep Eski Hallerini Görüyorum Enes Batur Tablette Brawl Stars, Clash Of Clash Oynuyor

 3. ben rüyamda enes baturu gördüm okulda fotoğraf çektik onun fliminde oynadım keşke gerçek olsa

 4. Ya ben rüyamda otobusyeydim Enes baturla sohbet ediyorduk sonra arkamı döndüğümde Survivor yarışmacılarini gördüm. Ben de barış murat Yağcı ile sohbet etmek ve fotoğraf çekmeye çalışıyordum olmuyodu nekadar uğraşsam olmadı ve uyandım

 5. bende gördüm rüyamda bir elbise alıyorum orada kasiyer enes batur gelin diye çağırıyor foto çekiliyoruz ondan sonra eve gidiyorum terasa çıkıyorum bizim evde büyük bir balkon var onu orada otururken gördüm beraber video çektik çok güzel bir rüyaydı ama bu rüyayı nedense iki gündür görüyorum

 6. ben rüyamda Enes baturla tanıştım.birlikte videolar çektik,alışveriş yaptık,ve benzeri şeyler yaptık.

 7. ben rüyamda Enes abiye sarılıyodum sonra el ele felan okulda gezdik sonra Enes abi ile fotoğraf çektik gezdik sonra bi kız geldi Enes abiyi kırtasiyeye götürdü. bekledim gelmedi sonra ben tek başıma cami avlusundaki banklardan birisine oturdum,ağlayarak Enes abinin resimlerine baktım aradan 4 sene felan geçti o güne kadar yüzüm hiç gülmemiş yani o olaydan beri almina (kankam) ile geziyorduk Enes abi önümüzden geçti birden ben ona çarptım sonra özür diledim gittim.arkama baktım o Enes abiymiş sonra kafamı ağa sola salllayıp(hayır anlamında)önüme bakıp yürümüşüm. bu arada ben Enes abiyi çooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooook seviyorum….

 8. Rüyamda Çok ünlü bir kafeye gelmiştik orda arda bektaş vardı sonra işte oturduk sohbet ettik falan sonra Enes Batur gözümün önünde birisini vurdu işte etraf karıştı filan ben Enes abiyle fotoğraf çektirmek çok istiyodum en sonunda Enes abiyi gördüm tam yanına gidecekken Uyandım

 9. Ben sürekli enes baturu rüyamda görüyorum bugunde gördüm ben bide yanımda birileri daha vat galiba hanii arkası geniş motorlar olurya onda binmişin bir yere gidiyoz enes te önümüzde onlar motora binmi ecenaz da var enee bize bakı sürekli ama sanki aşık olmuş gibi bakıyo ben de arkadaşlarıma diyorumki , Hele şuna bakın sevgilisi yanında hala bize bakıyor diyorum Neyse 3 4kere böyle dönüp dönüp bakıyor bunlar bir yerde duruyorlar böyle iniyorlar motordan Biz de duruyor Hani onların yanına gideceğiz gidiyorum sonra Ecenaz Üçer hiç böyle kötü davranmadan bize diyor ki siz bizi nasıl tanıdınız Ben de diyorum ki ben senin zaten arkadan bile tanırım niye öyle bir şey diyorum bilmiyordum zaten nefret ediyorum o kızdan sonra ben mi diyordum yoksa bir arkadaşıma diyordu Bilmiyorum ama birimiz diyordu ki Enes Batur zaten iki de bir arkasını dönüp dönüp bize bakıyordu oradan tanıdık onra Enes Batur diyor ki İyi de ben motorda yoktum Ecenaz da diyor Evet Enes Batur motorda yoktu Yani öyle bir şey diyor Tam hatırlamıyorum ama böyle bir şey diyor yani Enes Batur değil diyor Enes batur’un kuzeni Turgut Ekim di yorEnes Batur motor da yoktu diyor ama Enes Batur beyaz giymişti Turgut Ekim se böyle değişik böyle desenli lacivert bir şey giymiş Hatırladığım kadarıyla öyleydi Neyse sonra biz böyle konuşuyoruz biraz orada Sonra biz bir yere gidiyoruz Enes Batur ların villasından mı yoksa başka bir yere mi gidiyoruz ama hatırlamıyorum ama az gittiğimizi bilmiyor Yani motorla gidiyoruz ya da ışınlanmış artık onun yanında Bilmiyorum orayı hatırlamıyorum gittiğinim yerin Hiç hatırlamıyorum gerçekten Neyse biz işte orada konuşuyoruz herhalde gene bu mesele açılıyor Turgutekimdi diyolar sonra enes batur sürekli bi sanki bizim gitmemizi istermis gibi soğuk davranıyor yada yanlı hatırlıyom tam terside ola bilir öyle konusuyoruz felan ben ama enes batur hoşlanıyorum rüyada hatta ondan hoslandiğim için turgutu enes gibi goruyoda olabilirim

 10. Ben enes batur maskeli gorup etrafında dolaştım tanımak için ve sonrada sarildim siki siki sonra o bize gitti ben dışarda oyun oynadım sonra eve gıdım sarilmak istedim ama kaçmıştı.

 11. Enes batur bizim yan komşumuzdu tam hatırlamıyorum ama bizim aileden biri enesin ailesinden biriyle evleniyodu bende sürekli Google den enes batur neleri sever gibi şeylere bakıyodum ona yakınlaşmaya çalışordum ve babamın hadi kalk dersin var demesiyle uyandım

 12. Enes Batur un evini arıyorduk bulduk (kardeşimle??) Ben çok sevindim sonra Enes abi beni evine aldı eve girdik sonra hasta çocuklara yardım gibi bir şey vardı (anlamadım?)

 13. Ben Enes abiyi rüyamda kaslı şekilde görüyorum sonra ben asa görüyorum sonra ben o sırada sinirlenip Enes abiyi kaslı halinden eski kilolu haline getiriyorum sonra Enes abi üzülüyor falan derke bir anda mutlu oluyor sonr adışarısı karlı bizim burada yokuş sonra bir anda azim yokuştan Başak ablayı kendi kendine alıp Enes abinin yanına gidiyor başakta sevgilisinden ayrılıyor sonra Enes abiyle Başak abla sarılıyor birdaha asla ayrılıyorlar ve Enes abi azimi görüyor ve sonra Enes abi birdaha kaslı haline dönmek istemiyor ve sonra Başak ablayla bizim evde hergün kalıyorlar azimide otoparka koymuştu ve işte mutlu son he bu arada adaya noldu derseniz adayı Enes abi parçalıyor keşke gerçek olsa

  • Allâme der ki,
   Görülen rüya nazarlara, sağlığa ve kazanmaya yorulmalıdır. Rüya tabirine göre hastalar için şifaya erişmeye, aksiliklerin, nazarların ve uğursuzlukların kişiyi terk edeceğine; sağlıklı, huzurlu, yüksek moralli olacağına; etrafındaki kişiler sayesinde elindeki imkânların büyük başarılar kazandıracağına yorulur.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu sayfa ile ilgili olmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.