Rüyada eşin karısını dövmesi

Rüyada eşin karısını dövmesi hastalığı ya da endişe duyduğu herhangi bir durum varsa eğer allah’ın izni ile düzeleceğine ve çok hayırlı bir kariyere sahip olacağına, işinde ustalaşacağına, kazancın artacağına, kısa süre içinde korkuların ve endişelerin sona ereceğine, aile hayatında çok istediği ve uzun zamandan beri hayal ettiği bir mutluluğa ve huzura kavuşacağına, insanları günah işlemeye teşvik edeceğine ve hayırlı işler yerine kötü şeyler yapacağına, rüya sahibinin, hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını kafasından silip atacağına, çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine, neşeli ve sağlıklı bir hayat geçireceğine, zarar göreceğine yorulmaktadır.

Rüyada eşin karısını dövmesi gördüyseniz:

  • Maddi anlamda destekleniyorsunuz.

Rüyada eşin karısını dövmesi iş hayatında zararlı adımlar atılacağına, ün sahibi birisi olunacağına, kırgınlıkların kısa süre içinde biteceğine delalet eder.

Rüyada eşin eski karısını görmek yeni bir dış görünüşe, yeni bir işe ve yeni bir hayata geçeceğine, bu sayede içinde bulunan tüm sıkıntılardan, yaşadığı üzüntülerden ve kendisini yıpratan herşeyden büyük bir oranda kopacağına, atılan bütün adımların zarar ettirecek bazı kişiler tarafından adım adım takip edileceğine delalet etmektedir.

Rüyada eski eşin karısını hamile görmek bazı büyük projelere girerek kendisine uygun kimseler ile ortaklık kuracağına, sevdikleriyle beraberliklerinde kavgalar oluşacağına rivayet eder.

Rüyada eşin karısını hamile görmesi hayatına olumsuz etkilerde bulunan kişilerden aklını kullanarak uzak duracağına, hayır işleri yaparak hem insanlara hem diğer canlılara yardımcı olunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ölmüş eşin karısını öpmesi haram mala, hayırsız bir akraba yüzünden diğer akrabalarla ters düşüleceğine işaret eder.

Rüyada eşin karısını öpmesi kendi işine sahip olacağına, ağız tadının, keyfinin ve huzurunun kaçacağına inanılır.

Rüyada eski eşin yeni karısını görmek ana baba duası alınacağına, yardıma muhtaç olan insanlara yardım edeceğine işarettir.

Rüyada eski eşin karısını görmek çok büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğine, yine de bildiği yoldan ve dürüstlükten şaşmadan hareket edeceğine alamet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments