Rüyada eski eşin alnından öpmesi

Rüyada eski eşin alnından öpmesi akrabayla araya mesafe konulacağına, çok hayırlı kişiler ile irtibata geçip işlerini büyüteceğine, hayatının ve işlerinin alabora olacağına, bir sebeple ister istemez büyük üzüntü duyacağına, kendisine yardın etmedikleri için en yakın arkadaşlarına bile küseceğine, huzur ve mutluluğun hüküm süreceğine, bozulan bir arkadaşlığın tekrar kurulacağına, ailesinin çok seveceği hayırlı bir kısmet ile hayatını birleştireceğine, isteklerini yerine getireceğine, karlı işler yaparak gelirini arttırmayı başaracağına alamet eder.

Rüyada eski eşin alnından öpmesi gördüyseniz:

  • Sizinle aynı hedefleri olan kişilerle iş birliği içine girmeniz size kazandırabilir.

Rüyada eski eşin alnından öpmesi dargınlık ya da kırgınlık yaşanacağına, zor günler geçirileceğine, yüzünü güldüreceğine ve tüm dertlerini unutturacağına yorulur.

Rüyada eski eşinin alnından öpmesi parasal olarak çok büyük destek vereceğine, sanatla ilgili bazı çalışmalar yapılacağına yorulmaktadır.

Rüyada eski sevgiliyi alnından öpmek de sıkıntılarından kurtulup, yaşamına bakacağına, zor geçen bir projenin yakın bir zaman içinde toparlanacağına, yeni ve söz sahibi olunan bir mevkiye sahip olunacağına, hasreti çekilen bir kişiye kısa sürede kavuşulacağına, yeni bir işe girileceğine tabir olunur.

Rüyada eski sevgilinin seni alnından öpmesi bunun kendisine sadece gurur vermeyeceğine, kalbini tekrar hayata açacağına yorulmaktadır.

Rüyada eski kocanın alnından öpmesi ne demek ortaya bazı projeler koyacağına, çok üzüntülü zamanlar geçireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada eski eşin görmek başına gelecek kötü bir durumdan ötürü çok sıkıntılı ve maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar verecek olaylar yaşayacağına, konforunun ve ağız tadının yerine geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada eski eşin kıskanması huzurunun yerine geleceğine, hafifleyeceğine, esenlik bulacağına, maddi olarak büyüyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada eski eşin saldırması uzun zamandan beri taşınan umutların yaşanacak olaylar yüzünden yıkılacağına, dingin ve huzurlu bir ruh haline kavuşacağına delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments