Rüyada eski patronun azarlaması

Rüyada eski patronun azarlaması kazancın günden güne artacağına, gayrimenkul işine girileceğine, işleri konusunda büyük faydası dokunacak bir malzeme alacağına, işinin aksayacağına, çok büyük mutluluklar ve sevinçler duyacağına, çok mutlu ve huzurlu bir hayata kavuşacağına ancak bu durumların her zaman yavaş yavaş gerçekleşeceğine, kanına da kan katacak olaylar yaşanacağına, kurulacak olan bir ortaklık sayesinde çalışma hayatında çok iyi yerlere gelineceğine, maddi ve manevi birçok şey kazanılacağına, ağız tadının ve keyfinin yerine geleceğine, sorunların ardı ardına geleceğine, işlerin çok kötü bir hale geleceğine, içine düşülen çıkmazdan kurtuluşa erilemeyeceğine, iş hayatında çok kısmetsiz olunacağına işaret etmektedir.

Rüyada eski patronun azarlaması gördüyseniz:

  • Artan talepler bunaltıcı olabilir.

Rüyada eski patronun konuşmaması onlarla yolları ayırmaya karar vereceğine, yapılan hatalardan ötürü çok üzüntü duyulacağına yorulmaktadır.

Rüyada eski patronun azarlaması karasızlık yaşayacağına, ailesine karşı görevlerini aksatmayacağına rivayet eder.

Rüyada eski patronun gülümsemesi işlerinin büyük bir başarı kazanması sayesinde yüklü miktarda para kazanacağına, borçlarının azalacağına, geçim sıkıntısının bitip, faturalarının rahatlıkla ödeneceğine işarettir.

Rüyada eski patronun işe alması aile hayatına yakın bir zaman içinde çok büyük bereket ve bolluğun geleceğine, eş, dost ve akrabalarla güzel günler görüleceğine delalet etmektedir.

Rüyada eski patronun ailesini görmek hanesine bir güneş gibi doğacak bir müjde alacağına ve sürprizlerin arka arkaya geleceğine, kişinin bu sayede garanti olacak kazanca, makama ve rızka sahip olacağına işarettir.

Rüyada eski patronun evlendiğini görmek yaşamını kendi istediği gibi yönlendirebileceğine ve yönetebileceğine, göstereceği sabır karşısında mutluluğu ve huzuru yakalayacağına inanılır.

Rüyada eski patronun eşiyle konuşmak daha sonra iş hayatına tekrar dönüleceğine, kişinin adeta gençleşeceğine, yenileneceğine, tazeleneceğine, yaşam enerjisine kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada eski patronun para vermesi kişinin duygusal açıdan kendisini çok iyi hissetmesine neden olacak ilişkiler içinde olacağına ve her açıdan şanslı bir döneme gireceğine, şanssızlıklar ile çok uzun bir süre uğraşarak çok zaman kaybedeceğine rivayet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.