Rüyada eski sevgiliden oğlun olduğunu görmek

Rüyada eski sevgiliden oğlun olduğunu görmek yaşlılığında da rahat edeceğine, endişe duyulan ve üzüntü yaratan konuların çözüme kavuşacağına, hiç beklenmedik şeyler yapacağına, çok büyük destek vereceğine, geçim sıkıntısı çekmeyeceğine, aile bireyleri arasında yaşanan tartışmaların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, aile bireylerinin çok üzüleceğine, anne babanın duaları sayesinde kötü olaylardan uzak durulacağına yorulur.

Rüyada eski sevgiliden oğlun olduğunu gördüyseniz:

  • Yeni tanıştığınız kişilere şüpheyle yaklaşmanızda fayda var.

Rüyada eski sevgiliden oğlun olduğunu görmek huzurlu ve mutlu olunacağına, moralinin bozulacağına işarettir.

Rüyada eski sevgiliden hamile olduğunu öğrenmek işsiz ise işe gireceğine, çalışıyor ise de yeni bir işe başlayacağına, onlardan taraf hayır göreceğine ve afiyette olacağına yorulur.

Rüyada oğlun olduğunu görmek aşırı hırs nedeni ile gözleri kapanan kişilerin sonunda büyük hatalar yapacağına, imkânlarının azalacağına, geçiminin zorlaşacağına, hayatında yokluğun başgöstereceğine inanılır.

Rüyada eski sevgiliden kızın olduğunu görmek çok güzel işlere gireceğine, hayır işlerini büyük bir samimiyetle ve istekle yerine getireceğine delalet etmektedir.

Rüyada eski sevgiliden cocugun oldugunu görmek hayatının en güzel duygularını yaşayacağına, çok büyük kazançlar elde edileceğine, üzüntü duyulan ve endişe edilen olaylardan kurtuluşa erileceğine, hayırlı kısmetler ile karşılaşılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada eski sevgiliden erkek çocuğunun olduğunu görmek nimetten ve paradan yana da bolluk yaşayacağına, alın teri ve bilek hakkı ile ekmek sahibi olacağına, doğruluktan ayrılmayacağına, hak yolunu tutacağına ve makbul olan dünya mallarından başkasına niyetlenmeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada oğlun olduğunu görmek diyanet kazanacağı özgüven ile çok hayırlı işlere gireceğine, hayallerinin tek tek gerçekleşmeye başlayacağına inanılır.

Rüyada eski sevgiliden bebeği olduğunu görmek birçok insanla çok uzun süreli tartışmalar yaşayacağına, kendisini hiç olmadığı kadar sıkışmış hissedeceğine, mutluluğunun daim olacağına alamet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.