Rüyada eski sevgilim beni dövüyordu

Rüyada eski sevgilim beni dövüyordu uzun süre bu kara günlerin etkisinde kalacağına, zamanının daha iyi bir şekilde ilerleyeceğine ve sevdiği kişiler ile büyük mutluluk yaşayacağına, iyi haberler alınacağına, elde bulunan mal ve mülkün bir kısmının elden çıkarılacağına, iş dünyasında önemli bir şahsiyet haline geleceğine, başarıdan başarıya koşacağına, sermayenin harcandığına değeceğine, tahmin edilenden daha fazla kar getireceğine ve hedeflerin karşılık bulacağına, çok büyük ve başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine, variyetinin her geçen gün artacağına alamet etmektedir.

Rüyada eski sevgilim beni dövüyordu gördüyseniz:

  • Abartılı davranışlardan veya kelimelerden uzak durmanızda, belli durumları dozunda dile getirmenizde fayda var.

Rüyada eski sevgilim beni istemiyor büyük savaşların yaşanacağına, kıtlığın meydana geleceğine, başarıların çoğalacağına, zenginliğe kavuşulacağına, hedeflere ulaşılacağına, hayallerin gerçekleştirileceğine delalet eder.

Rüyada eski sevgilim beni dövüyordu maddi ve manevi olarak büyük ferahlık yaşanacağına, yaptığı ve yapacağı işler ile çok güzel yerlere gelip büyük paralar kazanacağına yorulur.

Rüyada eski sevgilim beni ağlattı yaşam standartlarının da yükseleceğine, lüks ve konforlu bir hayata kavuşacağına işarettir.

Rüyada eski sevgilim beni öpmesi huzurunun yerine geleceğine, hafifleyeceğine, esenlik bulacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını ortadan kaldıracağına, çok büyük atılımlar yapacağına ve yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada eski sevgilim beni aradı hane içindeki mutluluğunun büyüyeceğine, kişinin heyecandan neredeyse kalbinin duracakmış gibi hissedeceğine ve çok mutlu olacağına işarettir.

Rüyada eski sevgilim beni sevmediğini söyledi kırgınlıkların ve üzüntülerin biteceğine, gösterdiği çabaya ve azme rağmen uzun bir süre boyunca işlerinin çok kötü bir şekilde ilerleyeceğine tabir olunur.

Rüyada eski sevgilim beni aramasi ilerlemesi gerekirken, geriye doğru gideceğine, keyifli ve eğlenceli günler geçireceğine, aynı zamanda da özel hayatında sürpriz gelişmelerin olacağına inanılır.

Rüyada eski sevgilim beni aldatıyordu maddi ve manevi olarak zor zamanlar ve sıkıntılı günler geçireceğine, herkes tarafından takip edilen ve saygı gösterilen bir kişi olacağına rivayet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.