Rüyada eski sevgilinin bana sarılıp ağlaması

Rüyada eski sevgilinin bana sarılıp ağlaması içinde bulunulan durumun düzeltileceğine, bir sebeple işlerinin sıkıntıya gireceğine, rahat bir nefes alınacağına, uzun bir süre boyunca çekeceğine, hayallerini ertelemek zorunda kalacağına, ilişkilerinde onarılması zor bazı gönül kırıklıklarına neden olacağına, sağlığının, işlerinin ve düzeninin bozulacağına, iyi halinin kalmayacağına, kazancındaki ve evindeki bereketin eksileceğine, başarı ve zafer elde edecek taraf olacağına, endişelerinin yerini umudun alacağına rivayet eder.

Rüyada eski sevgilinin bana sarılıp ağlaması gördüyseniz:

  • Başkalarının durumunu veya standartlarını ölçmeye çalışmak baskı yaratabilir.

Rüyada eski sevgilinin bana sarılıp ağlaması yapılan yardımların hayır duası olarak geri döneceğine, kişinin can derdine düşeceğine delalettir.

Rüyada eski sevgilinin sarılıp ağlaması önemli bir şahsiyet olarak ilerde ülkenin tanıyacağı biri haline geleceğine, uzun sürecek bir kırgınlık yaşanacağına işarettir.

Rüyada eski sevgilinin sana sarılıp ağlaması para biriktireceğine ve bu sayede yedi sülalesine yetecek kadar hatırı sayılı bir servetin sahibi olmayı başaracağına, kısmetinin ve talihinin açılacağına yorulmaktadır.

Rüyada eski sevgilinin bana bağırması sorunların ve sıkıntıların ortadan kalkacağına, iş hayatında yaşanan tüm olumsuzlukların yerini başarılara bırakacağına, uğranılan zararların telafi edileceğine, aile hayatı ile ilgili bazı musibetlerle karşılaşacağına, hem maddi hem manevi olarak büyük zorluklar yaşayacağına, iş konusunda kurduğu bir ortaklığın kısa süre içinde zarar getireceğine inanılır.

Rüyada eski sevgilinin bana dokunması platonik olarak başlayan bir ilişkinin ilgi duyulan kişiye açılma sayesinde iki kişilik bir hal alacağına, karanlıkların aydınlanacağına ve depresif bir kişilik sergileyen bir akrabanın düzeleceğine, mutlu olunacak ve rahat edilecek bir döneme girileceğine işaret eder.

Rüyada eski sevgilinin bana yardım etmesi bazı kişiler ile gireceği bir işte kısa süreli bir başarının ardından üzüleceği bir duruma düşeceğine, elinize para geçeceğine inanılır.

Rüyada eski sevgilinin bana küfür etmesi iş hayatında ya da aile hayatında başı sıkıştığında yardımına koşup destek olacağına ve bu sayede aralarındaki arkadaşlığın ya da ahbaplığın daha da güçleneceğine, kişinin de içine düşeceği bu tatsız durumdan büyük zarar göreceğine yorulmaktadır.

Rüyada eski sevgilinin sarılıp öpmesi kendi işini kuracağına, ticaret ehli kimse olacağına, sektörde ve pazarda önemli bir yer edineceğine, yeni bir eve ve semte taşınılacağına delalet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments