Rüyada eski sevgilinin sarılıp ağlaması

Rüyada eski sevgilinin sarılıp ağlaması maddi ve manevi olarak rahat edileceğine, faturaların biriktikçe birikeceğine, maddi zararın da her geçen gün kapanmayacak boyutlara ulaşacağına, hayallerinin gerçekleşeceğine, yorulacağına ve artık dayanamaz duruma gelerek isyan edeceğine, ona kavuşmak için ettiği duaların kabul olacağına, keyfin ve huzurun yerine geleceğine, yakın bir zamanda alınacak olan hayırlı bir haber sayesinde sıkıntıların sona ereceğine, ters giden olayların düzeleceğine, üzüntülerin son bulacağına, fikirlerinin de istediği takdiri toplayacağına yorulur.

Rüyada eski sevgilinin sarılıp ağlaması gördüyseniz:

  • Farkında bile olmadığınız, kapalı kapılar ardındaki bazı çalışmaların planlandığı gibi gitmemesi sosyal hayatınızda veya iş yaşamınızda sizin avantajınıza sonuçlar doğurabilir.

Rüyada eski sevgilinin sarılıp ağlaması sevilen, sayılan ve sözü dinlenen bir kişi olacağına, rahat ve huzurlu bir döneme gireceğine, işlerinin baltalanacağına delalet eder.

Rüyada eski sevgilinin bana sarılıp ağlaması çok rahat bir nefes alacağına ve çok huzurlu bir döneme gireceğine, başarı ve zenginlik getireceğine rivayet eder.

Rüyada eski sevgilinin sana sarılıp ağlaması eğlenceli ve heyecanlı günler yaşayacağına, edilen duaların allah katında karşılığını bulacağına işaret eder.

Rüyada eski sevgilinin sarılıp öpmesi çok hayırlı ve kazançlı bir projeye gireceğine, hayallerini ve isteklerini yerine getirmek için var gücü ile mücadele edeceğine ve bu uğurda koşmaktan bir an olsun yorulmayacağına delalettir.

Rüyada eski sevgilinin sana sarılıp öpmesi onlarla iyi geçim halinde olacağına, kazancını arttıracağına inanılır.

Rüyada eski sevgilinin sarılıp ağladığını görmek bugüne kadar eline geçen en büyük fırsatı yakalayarak mutlu olacağına ve ailesine de son nefesine kadar bakıp, onları rahat ettireceğine, duraklama yaşanacağına, aile bireyleri arasında bazı istenmeyen olaylar yaşanacağına, kısmetin kapanacağına, girişilen çalışmaların maddi ve manevi açıdan zarar vereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin annesine sarılıp ağlamak daha büyük ve helal kazançlar elde edeceğine, evli ise kızını veya oğlunu hayırlı bir kısmetle evlendireceğine, hayatı boyunca şerefli bir insan olarak anılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada eski sevgiliyle sarılıp uyumak çok üzüntülü ve sorunlu olaylar yaşanacağına, çok büyük ve zarar verici bir olay yüzünden aile bireyleri arasında tartışmaların başgöstereceğine, bedenen de ruhen de şifa bulacağına alamet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments