Rüyada eski sevgilinin eski karısını görmek

Rüyada eski sevgilinin eski karısını görmek sevdiği kişiden ihanet göreceğine, tüm bu üzüntüler ve sıkıntılardan ötürü sağlık sorunları yaşayacağına, tüm sıkıntıların, dertlerin ve sorunların biteceğine, eve huzurun ve bereketin geleceğine, zararların sevilen kişilerden alınacak yardım ve destek ile telafi edileceğine, duaların kabul olacağına, rüya sahibinin, hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, iş hayatında herhangi bir zarar görmeden çok büyük ve başarılı işlere imza atacağına, işlerin kötüye gitmesi yüzünden zararın günden güne daha da artacağına, yapılan dedikodulara malzeme olması sebebiyle insanlardan uzak duracağına, yaptığı her işle adından söz ettireceğine, ağız tadını, keyfini ve rahatını yerine getirecek hayırlı gelişmelerin meydana geleceğine, elinin bollaşacağına delalet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin eski karısını gördüyseniz:

  • Sizin etkilemek istediğiniz kişiler varsa, insanları etkilemeniz zor olabilir.

Rüyada eski sevgilinin eski karısını görmek sevincinin üzüntüye döneceğine, problemlerin çok rahat bir şekilde deyim yerindeyse tereyağından kıl çeker gibi çözüleceğine ve ferahlığa çıkılacağına yorulmaktadır.

Rüyada eski sevgilinin karısını görmek sorunlarından ötürü kendisine gelemeyeceğine, önemli atılımlar yapacağına inanılır.

Rüyada eski sevgilinin şimdiki karısını görmek geçmişteki tatsız konuların da unutulacağına, sevdiği kişilerle hayal ettiği bir işi gerçekleştireceğine tabir olunur.

Rüyada eski sevgilinin karısını dertlerinden ve üzüntülerinden kurtulacağına, muradın gerçekleşeceğine tabir olunur.

Rüyada sevgilinin eski karısını görmek cebine giren paranın gittikçe azalacağına, yaşanacak sıkıntılı bir durum yüzünden çok kötü şeylerin ortaya çıkacağına, uzun bir süre zorluk çekileceğine delalet eder.

Rüyada eski sevgilinin yeni karısını görmek yakın zamanda rahat edeceğine, hayal kırıklığı yaşayacağına, üzüleceği ve çok mutsuz olacağı bir dönemin yaşanacağına, her şeyin aksi şekilde ilerlemeye başlayacağına ve pek çok aksiliğin üst üste geleceğine rivayet eder.

Rüyada eski sevgilinin karısını hamile görmek deyim yerindeyse önünde sonunda makam sahibi olacağına, güzel bir yola çıkılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin karısını çocuğunu görmek yepyeni ve kazançlı fırsatlar yakalanacağına, çok daha kötü durumlara düşüleceğine rivayet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments