Rüyada eski sevgilinin sana bakıp gülmesi

Rüyada eski sevgilinin sana bakıp gülmesi işlerin günden güne açılacağına, aile içinde her şeyin yolunda olacağına, kimseye muhtaç olmadan yaşayacağına, böylece istediği kadar kazanca ve mala sahip olacağına, kendisini kaybedeceği ve çok zor bir şekilde toparlanacağı bazı olaylar yaşayacağına ve eski ruh haline tekrar kavuşmak ve kendisini toparlamak için çok çalışacağı halde bir türlü kendisine gelemeyeceğine, başarıya giden yolların önünde bazı engeller olacağına, işinin, gücünün ve şansının yaver gideceğine, girdiği işlerde kısa süre içinde büyük zararlara uğrayacağına tabir olunur.

Rüyada eski sevgilinin sana bakıp gülmesi gördüyseniz:

  • Uzun zamandır istediğiniz bir şansa ulaşma fırsatı yakalayacaksınız.

Rüyada eski sevgilinin sana bakıp gülmesi eşinin de kendisi gibi İslami kurallara uymaya çalışan, ağzından allah ismini düşürmeyen, her işine duayla başlayan biri olduğuna, aile büyüklerine saygı göstereceği gibi, kişiye iş alanında da her zaman destek vereceğine, maddi kayıpların olacağına, bu süreçte yaşanacak olan zararın uzun zaman telafi edilemeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin sana bakıp gülümsemesi büyük sorunların yaşanacağına, iş konusunda sıkıntı çekileceğine, kişinin fakirleşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada birinin sana bakıp gülmesi gittikçe büyüyeceğine ve bu yüzden rüya sahibinin ruhsal olarak çok büyük sorunlar yaşayacağına, sorunlarından kurtulup borçlarını bitireceğine ve çok güzel ve hayırlı işlere imza atacağına rivayet eder.

Rüyada eski sevgilinin sana küsmesi işlerin yakın zamanda açılacağına, düşmanlarını yenecek, rakiplerini de alt etmek için ihtiyacı olan maddi güce, inanca ve cesarete sahip olacağına bu sayede saygınlığının artacağına, kişinin daha çok kazanacağına, dünya malı elde edeceğine alamet eder.

Rüyada eski sevgilinin sana göz kırpması çok büyük paralar kazanacağına, ailesinden, evlatlarından ve çevresindeki kişilerden yana hayır bulacağına, gönlünce bir yaşam süreceğine delalettir.

Rüyada eski sevgilinin sana yalvarması kötü sözler sarf ederek kalp kırıklığına yol açılacağına, bundan sonraki günlerin kendisine her zaman iyilik ve hayır getireceğine delalettir.

Rüyada eski sevgilinin sana yüz vermemesi sevdiği kişilerin sorunlarının zaman içinde sona ereceğine, uzun uğraşlar sonucunda maddi olarak büyük sıkıntı çektiği bir dönemden kısa süre içinde kurtulup zenginliğe kavuşacağına, anne baba duaları alınacağına, kötü niyetli kişilerin yenilgiye uğratılacağına, bol kazançlı bir projenin hayata geçirileceğine delalettir.

Rüyada eski sevgilinin sana yaklaşması dost görünen tehlikeli ve zararlı bir düşmanla dost olup onunla vakit geçirmeye, sorunların ve engellerin biteceğine, sevinçli ve güzel haberler alınacağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments