Rüyada eski sevgilinin sana yaklaşması

Rüyada eski sevgilinin sana yaklaşması içinde bulunduğu bu durumdan kurtulmak için çözüm yolu arasa da bulamayacağına, büyük sıkıntılar içine gireceğine, çok kıskanacağı bir kişi olacağına, iyi ve kolay geçim halinde olacağına, kazancının çok büyük bir bölümünü kaybedeceğine, karşısına çıkan aksiliklere, zorluklara, sıkıntılara ve sorunlara göğüs gereceğine bu sayede işinde zafer elde edeceğine, kişinin bazı değişiklikler yapmak suretiyle kazancını farklı yollardan elde edeceğine, maddi açıdan çok büyük sıkıntılara girileceğine inanılır.

Rüyada eski sevgilinin sana yaklaşması gördüyseniz:

  • Haraketsizliğinden şikayet ettiğiniz bir konu birdenbire canlılık kazanabilir.

Rüyada eski sevgilinin sana küsmesi iyi bir yer edinerek adından sıklıkla söz ettireceğine, hayır getirecek bir işe girileceğine işaret eder.

Rüyada eski sevgilinin sana yüz vermemesi işlerinin yoluna gireceğine, arkadaşlardan birinin sıkıntı yaratacağına, haneye bazı kötü niyetli kişilerin gireceğine delalet eder.

Rüyada eski sevgilinin sana yaklaşması el birliği ile bu maddi sıkıntıları aşarak daha güzel bir yaşama adım atılacağına, sorunların kısa sürede aşılacağına işaret eder.

Rüyada eski sevgilinin sana kızması atılan adımların boşa çıkacağına, eski bir davanın tekrar açılacağına, hayırsız bir akraba yüzünden diğer akrabalarla ters düşüleceğine, kazanç ve mal kaybına uğrayacağına delalet eder.

Rüyada eski sevgilinin sana sinirlenmesi attığı bazı adımlar sayesinde kendisini çok iyi bir makamda göreceğine, çok iyi ve hayırlı adımlar atacağına, çok üst mevkilere geleceğine delalettir.

Rüyada eski sevgilinin sana göz kırpması kendisine gelir getiren yolların açılacağına, karşılaşılan bazı aksiliklerin kısa sürede aşılacağına ve kazançlı işlere girileceğine yorulur.

Rüyada eski sevgilinin sana yalvarması siyasi bir nedenle girilen bir hapishane ise de bazı kimselerden kötülüğe maruz kalınacağına, ortağından ayrılacağına alamet eder.

Rüyada eski sevgilinin sana soru sorması sevilen bir dostu kaybetmeye, başarısının yükseleceğine alamet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments