Rüyada eski sevgilinin sana baktigini gormek

Rüyada eski sevgilinin sana baktigini gormek kazancının günden güne arttıracağına, girdiği işleri çok iyi yerlere getireceğine, hastalıkların kolay bir şekilde atlatılacağına, yakın bir arkadaşla çok büyük bir çalışmaya girip iş hayatında çok sıkıntılı ve zor zamanlar yaşanacağına ancak daha sonra atılacak akıllıca ve başarılı adımlar sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, sonucun kendisi için çok iyi olacağına, yakın bir arkadaşla çok büyük bir çalışmaya girip iş hayatında çok sıkıntılı ve zor zamanlar yaşanacağına, yakın bir zaman içinde yeni ve daha başarılı işlere gireceğine, çok mutlu ve güleryüzlü bir insan olacağına, bir sebeple işlerinin yeteri kadar iyi olmayacağına delalet eder.

Rüyada eski sevgilinin sana baktigini gormek gördüyseniz:

  • Uzun mesafeli seyahatlerin ya da eğitim amaçlı aktivitelerin yüksek maddi bedelleri olabilir.

Rüyada eski sevgilinin sana baktigini gormek eşi ile arasında çok sıkıntılı durumlar ortaya çıkacağına, anne babanın hayır dualarının alınacağına yorulur.

Rüyada eski sevgilinin ona baktığını görmek müjdeli haberler ve beklenmedik teklifler alacağına, başarıların her geçen gün çoğalacağına, kazancın artacağına, işe gösterilen ilginin artacağına, itibarın ve makamın yükseleceğine inanılır.

Rüyada eski sevgilinin size baktığını görmek rüya sahibinin hikmetli kimse olacağına, aralarındaki bağın daha da kuvvetleneceğine, işlerin daha iyi bir hal alacağına yorulur.

Rüyada sevgilinin sana baktığını görmek çok büyük bir kazanç elde etmesini sağlayacak iş için yardımcı olacağına ve üzüntüsünü bölüşmek için yakın bir zamanda çok çaba göstereceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının kısa süre içinde gittikçe artacağına yorulmaktadır.

Rüyada eski sevgilinin baktığını görmek çıkış kapısı bulunamadığı için ruhsal bir bunalım geçirileceğine, kişinin elde edeceği maddi güçle beraber işlerini kolaylaştıracağına işaret eder.

Rüyada eski sevgilinin sana küsmesi musibetlerin bir bir ortadan kaldırılacağına, uzun bir süre boyunca bu olayın etkilerinin süreceğine işaret etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin sana kızması tanınmayan birini gurbete yollamak ise kişinin işle alakalı bir görev yüzünden yurt dışına ya da çok uzak bir yola çıkacağına, kısa süre içinde büyük bir zenginlik kazanacağına delalettir.

Rüyada eski sevgilinin sana yaklaşması iş dünyasında rakiplerini zekâsı ve yeteneği ile egale etmesi sayesinde önünün açılacağına, yönetici olacağına, bahtının ve geleceğinin kendisi için çok hayır getireceğine delalet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments