Rüyada eski sevgilinin sana çiçek alması

Rüyada eski sevgilinin sana çiçek alması çok büyük çaba sarfedeceğine, endişe ettiği konuların teker teker çözüme kavuşacağına, arzu edilen bir işe girmek için çok çaba gösterileceğine, ancak gerek maddi gerekse manevi sebeplerden ötürü bir türlü bu amaca ulaşılamayacağına, yeni duygular tadacağına, yeni kısmetlere nail olacağına, içinin kıpır kıpır olacağına, yüzünün de güleceğine, parasız ve işsiz kalacağına, geçiminin bu nedenle insanların yardımı ile sürdüreceğine, huzurunun ve ağız tadının yerine geleceğine, eğlenceli ve hoş günler geçireceğine, üzüntülerin ve sıkıntıların bertaraf edileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin sana çiçek alması gördüyseniz:

  • Küçük bir gayretle çok güzel sonuçlar elde edebilirsiniz.

Rüyada eski sevgilinin sana çiçek alması ona verimli olacak girişimlerde bulunacağına, azim ve sabırla çalışarak çok iyi işler ortaya konacağına, yapılan işlerde büyük başarılar elde edileceğine delalet eder.

Rüyada eski sevgilinin sana çiçek göndermesi sevdiği kişilerin ve kendisinin zarar görmesine neden olacağına, çok zor durumlara düşeceğine ve elinde avucunda olan malı elinden çıkarmak zorunda kalacağına yorulur.

Rüyada eski sevgilinin sana çiçek vermesi sıkıntılarının ve hastalıklarının zaman içinde tekrar ortaya çıkacağına, böylece kişinin hafifleyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada sevgilinin sana çiçek alması tüm fırsatları değerlendireceğine, yapılan hataların telafi edileceğine rivayet eder.

Rüyada sevgilinin sana çiçek vermesi sevdiği kişilerden kötü sözler işiteceğine, maddi ve manevi bütün sıkıntıların, sorunların ve üzüntülerin son bulacağına tabir olunur.

Rüyada eski sevgilinin çiçek istemesi çalışmalarının kısa süreli de olsa sekteye uğrayacağına, özel hayatında gerçek ve kalıcı saadeti bulacağına delalet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin sana yalvarması rüya sahibinin şimdiye kadar hiç üzülmediği kadar üzüleceğine, eski küskünlüklerin giderilerek geleceğe pozitif bir şekilde bakılacağına yorulmaktadır.

Rüyada eski sevgilinin sana küsmesi maddi olarak sıkıntılı geçen bir dönemin kapatılacağına, ferahlığa çıkılacağına, yüzün güleceğine alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments