Rüyada eski sevgilinin seni kıskanması

Rüyada eski sevgilinin seni kıskanması hiç beklemediği kişilerden ihanet göreceğine, işlerinde çok zor zamanlar geçireceğine, girdiği bütün işlerde hiç düşünmediği zorluklar ile karşılaşacağına, çok iyi bir duruma geleceğine, uzun zamandan beri askıda kalmış olan işleri tamama erdireceğine, büyük sıkıntılar ve üzüntüler yaşanacağına, çok yüksek bir mevkiye terfi ettirileceğine, kafa karışıklığından sıyrılacağına, duygularını açığa vuracağına, sabredip içine attıklarını yüksek sesle söylemeye karar vereceğine rivayet eder.

Rüyada eski sevgilinin seni kıskanması gördüyseniz:

  • Bir tarafınız statükodan sıkılmışken bir diğer taraf alışılmışı bırakmakta zorlanabilir.

Rüyada eski sevgilinin seni önemsememesi hem de kendisine manevi açıdan zarar vereceğine, parasal sıkıntıların çok büyük olacağına delalet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin seni gözetlemesi elde bulunan mal mülkün bir kısmını beraberinde götürecek bir işe girileceğine, gönül ilişkilerinizde mutluluğa ereceğinize  yorulur.

Rüyada eski sevgilinin seni bıçaklaması ailesinin de aynı ferah koşullara sahip olacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına, çok büyük atılımlar yapacağına ve bu atılımlar sayesinde iş hayatında çok büyük kazançlar elde edeceğine işarettir.

Rüyada eski sevgilinin seni aldatması aile hayatında çok mutluluk verici ve çok büyük hayırlara vesile olacak haberler alacağına, sevdiklerini, istediklerini, hayal ettiklerini de hoşlanmadıklarını, benimsemediklerini ve kabul etmediklerini rahatça ve açıkça söyleyebileceği fırsatlar yakalayacağına işaret etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin seni kötülemesi kişinin eline geçecek olan büyük bir fırsata, attığı adımların geleceğini şekillendireceğine yorulmaktadır.

Rüyada eski sevgilinin seni kaldırması geleceğinin de umut vadedeceğine, büyük problemler yaşanacağına delalet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin seni görmemesi sıkıntılı ve zor durumlardan kurtuluşa erileceğine, işlerinin büyüyeceğine ve çok iyi kişilerle iş ortaklıkları yapıp, onlar sayesinde borçlarından kurtulacağına işaret etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin seni beğenmesi aranın bozuk olduğu bir arkadaşla oturulup konuşulacağına ve aradaki buzların kısa süre içinde eriyeceğine, iş hayatında kendisi ile uğraşan düşmanları olacağına işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments