Rüyada eve kilitlendiğini görmek

Rüyada eve kilitlendiğini görmek kırgınlık yaşanan bir kişinin özür dileyeceğine, böylece aralarındaki buzların eriyeceğine ve tartışmaların tatlıya bağlanacağına, farklı şeyler deneyeceğine, işlerinde başarılı olacağına, ticarette ilerleyeceğine, hasretin ve özlemin biteceğine, onlarla artık hep bir arada olunacağına, kolaylık sağlayacağına, hesabını veremeyecek işlere ortak olmayacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, çok büyük ve kötü durumlardan zarar görmeden çıkacağına, uzun zamandan beri almayı çok istediği bir şeyi yakın zamanda alacağına ve çok hayırlı ve faydalı bir işe girip çok güzel günler göreceğine, içini açmaya karar vereceğine yorulur.

Rüyada eve kilitlendiğini gördüyseniz:

  • Ani gelişen olaylar dengenizi bozabilir.

Rüyada eve kilitlendiğini görmek kişinin şansının ve kısmetinin açılacağına, işinin yoluna gireceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının ortadan kalkacağına inanılır.

Rüyada ellerinin kilitlendiğini görmek üzüntülerin günden güne artacağına, allah’ın helal kılmadığı işlere gireceğine ve günaha ve ayıba karışacağına inanılır.

Rüyada tuvalete kilitlendiğini görmek hayatının, düzeninin, ağız tadının ve keyfinin bozulacağına, edilen duaların allah katında karşılığını bulacağına, zorlukların bir anda biteceğine alamet etmektedir.

Rüyada kilitlendiğini görmek doğru yoldan çıkıldığı an itibariyle düşmanlarda artış görüleceğine, kötü günler geçirilse de, psikolojisini bozmayan rüya sahibinin her kötülükte bir fırsat göreceğine tabir olunur.

Rüyada ağzının kilitlendiğini görmek sevilen, sayılan ve takdir edilen bir kişi olunacağına, iş hayatında sorun yaşanacağına inanılır.

Rüyada dişlerinin kilitlendiğini görmek çok büyük işlere girip kendisine ve ailesine çok rahat bir hayat sağlayacağına, sorunlarının kısa zaman içinde biteceğine yorulmaktadır.

Rüyada kapının kilitlendiğini görmek hayatı neredeyse baştan aşağı değiştirecek bir konuda uzun uzun düşünerek karar verileceğine, stres nedeniyle uzun zamandan beri yaşanan bir sağlık sorununun tedavisi için bir hekime başvurulacağına rivayet eder.

Rüyada kapı kilitlendiğini görmek kişinin istediği kariyere de sahip olmayı başaracağına, dertlerine derman arayacağına yorulur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments