Rüyada evin dış kapısını yenilemek

Rüyada evin dış kapısını yenilemek zevk aldığı ve yetenekli olduğu işlerde o kimselerle önemli projeleri gerçekleştireceğine, kendisini mutsuz eden kişilerden ve olaylardan uzak duracağına, çok büyük adımlar atılacağına, yapılan işlerde büyük başarılar kazanılacağına, gün geçtikçe iş hayatında daha büyük verim saplanacağına ve çok büyük kazançlar elde edileceğine, rahat şekilde geçineceğine, kötü niyetli kişilerin aile bireylerinden uzaklaştırılacağına, yaptığı işlerde çok zor zamanlar geçireceğine, maddi olarak kendisini bir türlü toparlayacak gücü ve desteği bulamayacağına, işyerinde kıskanç bir kişinin yol açacağı bir sorun yüzünden üzüntü duyulacağına, aile bireyleri ile birlikte girilecek bir iş sayesinde çok iyi bir konuma gelineceğine ve kırılan kişilerin barıştırılmasında önayak olunacağına alamet etmektedir.

Rüyada evin dış kapısını yenilemek gördüyseniz:

  • Hareketlerinizde kararlı bir tutum takınırsanız hedefe doğru başarıyla ilerleyebilirsiniz.

Rüyada evin dış kapısını yenilemek sahip olunan enerjinin bir ya da birden fazla işe koşturmaktan ötürü tükeneceğine, çalışmalarla ve projelerle ilgili olarak çeşitli vaatler veren kişilerin sırt çevireceğine ve kara kara düşünmeye başlanacağına, bir sebeple kazanılabilecek büyük bir başarının önünün kapanacağına delalet etmektedir.

Rüyada evin kapısını açamamak büyük fırsatlar yakalayacağına, bu fırsatları düzgün bir şekilde değerlendirmesi ile büyük kazançlar elde edeceğine, kazancındaki verimliliğin artacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bir evin kapısını çalmak şanslı ve kısmetli bir döneme gireceğine, sevdiği kişiler ile mutlu olacağı bir döneme gireceğine rivayet eder.

Rüyada evin kapısını temizlemek zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine, bozulan sağlığın düzeleceğine, eğlenceli ve yemekli bir törene konuk olunacağına, herkese yardım etmek suretiyle bolca dua alınacağına yorulur.

Rüyada evin kapısını bulamamak işinize ve hanenize bereket geleceğine, manevi olarak da kendisini çok iyi hissedeceğine tabir olunur.

Rüyada evin kapısını sökmek kırgınların barışacağına, darda kalmışların ferahlığa çıkacağına, dertlerin biteceğine, özel hayatının da yolunda gideceğine alamet eder.

Rüyada evin kapısını kapatamamak daha güzel ve daha iyi yaşayacağına, mevki makam sahibi olunacağına tabir olunur.

Rüyada evin dış kapısını kapatamamak saadete ereceğine, zenginliğe kavuşacağına, kırgınlıkların ve kızgınlıkların kısa zamanda biteceğine işarettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments