Rüyada evin duvarlarının olmaması

Rüyada evin duvarlarının olmaması manevi olarak huzur içinde olacağına, gözünü bürüyen mal ve para hırsına kapılacağına, elde etmek istediği başarıyı ve zaferi elde edeceğine, başarısının çoğalacağına, maddi ve manevi açıdan çok iyi bir duruma gelineceğine, iş hayatında büyük atılımlar yapılacağına, sevdiği kişilerden birinin hasta olması sebebiyle çok büyük üzüntüler yaşayacağına ve zor günler geçireceğine, rızkının kesileceğine, güzel günlerinin geride kalacağına, başkalarının başarılarını küçümseyen şekilde davranacağına tabir olunur.

Rüyada evin duvarlarının olmaması gördüyseniz:

  • Aşk hayatınız eğitiminizi veya profesyonel hedeflerinizi engelleyebilir.

Rüyada evin duvarlarının olmaması zorlukların çözüme kavuşacağına, çok hayırlı ve güzel adımlar atacağına, daha yeni girdiği işlerde bile çok kısa bir zaman içinde çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine işarettir.

Rüyada evin duvarlarının kirlenmesi hem toplumun hem de ailenin çok sevineceğine, uzun yıllar boyunca konuşulacağına, sorunlarının azalacağına, yatırılmış olan tüm parasının kar edeceğine inanılır.

Rüyada evin duvarlarının dökülmesi edilen duaların karşılığını bulacağına, ekmeksiz ve aşsız kalacağına işaret etmektedir.

Rüyada evin duvarlarının su çekmesi karşısına engellerin, başarısızlıkların, hayal kırıklıklarının çıkacağına ve yaşamının bir anda deyim yerindeyse fırtınalı bir denize dönüşeceğine, ekonomik olarak büyük darbe alacağına inanılır.

Rüyada evin duvarlarının çatladığını görmek işlerinin çok kazançlı ve hızlı bir şekilde ilerleyeceğine, masa başı bir işe girileceğine işarettir.

Rüyada evin duvarlarının boyandığını görmek kalabalık ortamlarda nazara uğramaya, çalışma hayatıyla ilgili çok büyük bir sorumluluk almak zorunda kalınacağına, manevi olarak da kendisini çok iyi hissedeceğine, kendisiyle gururlanacağı işler yapacağına yorulmaktadır.

Rüyada evin duvarlarının kabardığını görmek her şeyin gönlünce olacağına, zararlı bir işin ortasında kalınacağna, aşılan engellerin tekrar başgöstereceğine, haklı olunan bir olayda haksız duruma düşüleceğine ve adım atılan işte ortaya konulmuş olan çalışmanın kötü bir olayla yarıda kalacağına işaret etmektedir.

Rüyada evin duvarlarının çatlaması çok güzel ve hayırlı bir eşe ve evlatlara sahip olacağına ve bunun için her zaman şükredeceğine, isteklerine ulaşmak konusunda muvaffak olacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments