Rüyada filizlenmiş gül görmek

Rüyada filizlenmiş gül görmek yaşanan travmatik bir olaydan ötürü psikolojik sorunların başgöstereceğine, unuttuğu birçok duyguyu bu kişi ile tekrar hatırlayacağına, işinde terfi edeceğine, rüya sahibinin isteklerine, duygu ve düşüncelerine değer vermeyeceğine, yorulacağına ve artık dayanamaz duruma gelerek isyan edeceğine, çok büyük ve çok derin değişiklikler yaparak tüm eş, dost ve akrabaların şaşırtılacağına, sevdiği bazı kişilerden büyük ihanet göreceğine, özellikle kendisine kalan mirasla ilgili sorunlar yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada filizlenmiş gül gördüyseniz:

  • Alçakgönüllü olmakla birlikte takdirleri olumlu karşılamanız tekrarları arttırabilir.

Rüyada filizlenmiş patates aksiliklerin ve engellerin giderileceğine, neşeye, keyfe, ağız tadına ve sağlığına kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada filizlenmiş gül görmek mali olarak sıkıntıya düşeceğine, bazı sorunların aile bireyleri arasında tartışma yaratacağına rivayet eder.

Rüyada filizlenmiş domates görmek hayırlı günler yaşayacağına, hastalıklarını yenmeyi başaracağına, düşmanından uzak olacağına, imkânsızı başaracağına, güç ve kudret sahibi olacağına, olumsuz duygu ve düşüncelerinden arınacağına, rahat edeceğine, maddi olarak sorun yaşayan kişilere iş vereceğine, gençlerin ve çocukların okuması için yardımcı olacağına alamet eder.

Rüyada filizlenmiş ceviz görmek ticarette rakiplerine karşı zafer kazanacağına, maddi olarak rahatlayacağına ve pek çok imkân elde edeceğine, işlerin her zamankinden daha iyi bir şekilde ilerleyeceğine, hayat içinde yeni bir sayfa açılacağına işaret eder.

Rüyada filizlenmiş asma görmek üzerinden büyük bir yükün kalkmış olacağına ve kira masrafını bundan sonra birikim için kullanacağına, sorunların halledilebilmesi için büyük fedakarlıklarda bulunulacağına inanılır.

Rüyada filizlenmiş mercimek görmek deyim yerindeyse canla başla çalışacağına, çok başarılı olacağına, ilerleyeceğine, borçların ödeneceğine delalettir.

Rüyada filizlenmiş soğan görmek kendisini üzen kişiler ile arasının açılacağına ve ters gitmekte olan her şeyin normale döneceğine, başarının düşeceğine, kazancın yetmez olacağına inanılır.

Rüyada yeni filizlenmiş ağaç görmek maddi ve manevi açıdan zarara düşüleceğine, hayırlı işlere girileceğine delalet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments