Rüyada gizli gizli çikolata yemek

Rüyada gizli gizli çikolata yemek aynı anda pek çok duyguyu yaşayacağına, rızkının da çoğalacağına, tanıdığı ve sevdiği kişi olacağına, sahip olduğu mal varlığının alıp yürüyeceğine, kalp kırıklığı olacağına, çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşadığı bir dönemin sona ereceğine, sorunların ve sıkıntıların biteceğine, sakin ve huzurlu bir durum içinde olunacağına alamet eder.

Rüyada gizli gizli çikolata yemek gördüyseniz:

  • Zamanla herşeyi teker teker göreceksiniz.

Rüyada gizli gizli çikolata yemek parasal olarak kötü bir durumun ortadan kaldırılacağına, aile bireylerinin birbirine kenetleneceğine, kişinin her zaman kendisine güvenerek hareket edeceğine alamet eder.

Rüyada gizli gizli konuşmak emeğinden hayır göreceğine, gelirinin çok verimli ve bereketli olacağına, onların başarıları ile övüneceğine yorulur.

Rüyada gizli gizli ağlamak ödeme kolaylığına ve iyi geçime kavuşacağına, elini haramdan uzak tutacağına yorulmaktadır.

Rüyada gizli gizli nikah kıymak maddi anlamda güçleneceği kadar manevi anlamda da ağız tadına ve keyfe kavuşacağına, karşına hayırlı kapıların açılacağına delalet eder.

Rüyada gizli gizli baklava yemek iş kaybı yaşanacağına ve eğitim hayatında yaşanacak bir talihsizlik yüzünden okulla ilişkinin kesileceğine, kişisel bakımına ve keyif aldığı konulara daha fazla vakit ayıracağına tabir olunur.

Rüyada gizli gizli eve girmek orada iyi ahlaklı kimselerle dost olacağına, büyük miktarlarda paralar kazanacağına tabir olunur.

Rüyada gizli gizli içki içmek işlerin gün geçtikçe daha iyi bir hal alacağına, toplumun önde gelen kişileri arasına gireceğine işarettir.

Rüyada gizli gizli sigara içmek yapılan planların, programların ve projelerin tutmayacağına, başarıya ve hayallere giden yolların kapanacağına, verimin, bolluğun ve bereketin düşeceğine, ilerleyeceğine, yeni iş yerleri açacak ya da işini büyütecek güce kavuşacağına delalet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.