Rüyada gizli gizli konuşmak

Rüyada gizli gizli konuşmak kendi işinin patronu olunacağına, zor zamanların geride kalacağına, yaşanan bir haksızlığın ya da bir yanlış anlaşılmanın ortadan kalkacağına, verilen kararların çok iyi haberler getireceğine, rüya sahibinin rahatının ve keyfinin bozulacağına, bir süre insanlardan uzak olmak isteyeceğine, beklemediği bir anda kazanacağı mala ve karşısına çıkacak olan hayırlı bir kısmete işaret ederken çok daha az sayıda balık görmesi, beklediği maddi kazanca ulaşamayacağına, düşman malından yemeye, sıkıntılarla boğuşan bir akrabanın toparlanması için bir ortaklık kurulacağına, yaklaşan güzel günlere, hiçbir güçlükle karşılaşmadan yolunda ilerleyeceğine delalettir.

Rüyada gizli gizli konuşmak gördüyseniz:

  • Evlilik ya da iş ortaklığı konularında oldukça asabisiniz, eş veya ortağınıza karşı saldırgan tutumlar içinde olabilirsiniz.

Rüyada gizli gizli çikolata yemek kara ve yaslı günler geçireceğine, uzun zamandan beri yapmak istediği şeyleri yapacağına delalettir.

Rüyada gizli gizli ağlamak gidilen yolda kötü bir sürprizle karşılaşılacağına, verilen sözlerin yerine getirilemeyeceğine, parasal darboğazdan kurtulup ferahlığa ve düzlüğe çıkılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada gizli gizli konuşmak borçsuz, maddi sorunlar olmadan, zengin bir hayata sahip olunacağına, sorunlarından kısa bir zaman içinde hiç zahmet çekmeden kurtulacağına işaret eder.

Rüyada gizli gizli baklava yemek maddi ve manevi olarak çok büyük zararlara uğrayacağına, çok çabalamalarına, ısrarlarına ve diretmelerine rağmen iş hayatı ile ilgili birçok sorun yaşayacağına ve neredeyse iflasın eşiğine geleceğine, hayatındaki aksiliklerin ve engellerin ortadan kalkacağına yorulmaktadır.

Rüyada gizli gizli nikah kıymak gelirinin artacağı, konforunun ve lüksünün yerinde olacağı, elinin şimdiye kadar hiç görmediği kadar para göreceğine ve malının da aynı oranda artacağına, başarılarının daim olacağına tabir olunur.

Rüyada gizli gizli eve girmek kendisine çok faydası dokunacak bilgilere ulaşacağına, elinde bulundurduğu imkânlar ile işlerinde iyi yerlere geleceğine inanılır.

Rüyada gizli gizli içki içmek çok büyük aksilikler ile karşılaşacağına, çok mutlu olunacağına işaret eder.

Rüyada gizli gizli sigara içmek zahmetli bir işin alınacak yardımlar sayesinde kolayca nihayete erdirileceğine, kendisi için neyin doğru, neyin yanlış olduğuna dair yorumda bulunmakta zorlanacağına alamet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.