Rüyada gökten kaya yağması diyanet

Rüyada gökten kaya yağması diyanet bununla kalmayarak iflas edeceğine, kendisini sorunlar yüzünden çok kötü hissedeceğine, işlerinin yolunda gideceğine, başarılarının daim olacağına, rüyayı gören kişinin sonradan çok pişman olup üzüleceği sözler sarf edeceğine, el açmayacağına, huzurunun ve sağlığının yerinde olacağına, anne babasının hayır duaları alacağı işler yapacağına ve bu sayede ömür boyu yüzünün güleceğine, sıkıntılarını bu sayede ortadan kaldıracağına, çok rahat ve huzurlu bir hayata kavuşacağına, eline geçen her işi hayırlı bir şekilde gerçekleştireceğine, ancak daha sonra gerçekleri öğrendiğinde bu kişi ile olan tüm irtibatını keseceğine ve adını temize çıkaracağına, maddi açıdan güçsüz bir döneme girileceğine, deyim yerindeyse hevesin kursakta kalacağına delalettir.

Rüyada gökten kaya yağması diyanet gördüyseniz:

  • Biraz kendini beğenmiş bir yapıda olmanız tepkilere neden olabilir.

Rüyada gökten kaya yağması diyanet yaşadığı olaylardan ötürü çok zor zamanlar geçireceğine, daha hazırlık aşamasındayken bile işlerinde sorun yaşayacağına, gıybette konuşmalar yapmak yüzünden günaha düşeceğine yorulur.

Rüyada gökten büyük kaya yağması mutluluk verici gelişmelerle karşılaşacağına, huzurlu aile ortamının yaşananlardan dolayı bozulacağına tabir olunur.

Rüyada gökten kaya yağması girdiği bazı projelerde hakkının yeneceğine ve kendisine ait fikirlerin başkası tarafından kullanılacağına, üzerine titrediği bir kişi ile hayırlı bir birliktelik yaşayacağına, daha sonra bu kişi ile dünyaevine gireceğine işarettir.

Rüyada gökten büyük kaya düştüğünü görmek çok büyük başarılar kazanacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup borçlarını rahat bir şekilde ödeyeceğine, uzun zaman önce ara verilmiş okula devam edileceğine delalettir.

Rüyada gökten kaya düşmesi böylece yüzünün güleceğine, mutluluğunun özel hayatına olumlu yönde yansıyacağı gibi iş hayatındaki verimliliğinin de çoğalmasına vesile olacağına, bol kazançlı bir projenin hayata geçirileceğine, sporla ilgili bazı aktivitelerin gerçekleştirileceğine, yapılan iyilikler sayesinde çok sıkı dostluklar kurulcağına rivayet eder.

Rüyada gökten tuz yağması her türlü uğursuzluk ve şanssızlık ile karşılaşıp gergin zamanlar geçirileceğine, maddi konularda kayıplar olacağına, görmediği ve yaşamadığı güzellikleri ile karşılaşacağına tabir olunur.

Rüyada gökten ok yağması ancak yakın bir zamanda tanışacağı birisi ile arasında bazı şeyler olacağına, yeni ve söz sahibi olunan bir mevkiye sahip olunacağına alamet eder.

Rüyada gökten su yağması yaşadığı bu durumlarda destekçisinin çok olacağına, çok büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğine alamet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments