Rüyada güvercin kafası koparmak

Rüyada güvercin kafası koparmak hayırlı bir şekilde başlayan bazı projelerin zarar ederek yarıda kalacağına, sağlıklı ve refah içinde bir hayat süreceğine, borçların ödeneceğine, sorunların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına, kişinin daha çok kazanacağına, hane içindeki huzurunun bozulacağına, her zaman hürmet göreceğine, aile büyükleri tarafından onay gören işler yapacağına, kalben çok rahat edileceğine, yüksek bir makamı olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada güvercin kafası koparmak gördüyseniz:

  • Zamanınızı sevdiğiniz kişilerle geçirebilir, fikir alışverişlerinde bulunabilirsiniz.

Rüyada güvercin kafası koparmak kazancı arttıracağına, ne yapılırsa yapılsın işin başında durulmadığı için bir türlü sonuç vermeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada kafası kopmuş güvercin işlerinin hafifleyeceğine ve hayatının kolaylaşacağına, ağız tadını, keyfini ve rahatını yerine getirecek hayırlı gelişmelerin meydana geleceğine, elinin bollaşacağına alamet etmektedir.

Rüyada güvercin kafası kopması ona kol kanat gereceğine, komşusunun eksiğini gidermek için ona malından ve parasından vereceğine, bununla da kalmayarak aynı zamanda güç vermek için hep yanında kalacağına, alınan onca önleme ve verilen onca çabaya rağmen çok zor durumlara düşüleceğine, aile hayatında kırgınlık yaşanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada güvercin kafası görmek yalanların, günahların ya da hatalı davranışların kişinin ayağına dolanacağına, aralarında yaşanabilecek sorunları çok kısa zamanda ortadan kaldıracağına alamet eder.

Rüyada kafası olmayan güvercin görmek hayalindeki her şeye zamanla kavuşacağına, etkilendiği kişiyi etkilemeyi başarıp, onun gönlünü çalarak, o kişiyle güzel günler geçireceğine ve mutluluğun kapılarını aralamayı başaracağına delalettir.

Rüyada kafası kopmuş güvercin görmek tartışmaların ve kırgınlıkların biteceğine, kederlerinin son bulacağına alamet eder.

Rüyada güvercin kafası kesmek büyük kazançlar elde edeceğine ve eline geçen bütün işleri çok düzgün bir şekilde çözerek insanların takdirini ve saygısını kazanacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada güvercin ve güvercin pisliği görmek yapılan ek işler sayesinde kısa sürede borçlardan kurtulacak olan rüya sahibinin geleceğini düşünerek yatırımlar yapacağına, çok mutlu olacağına, sıkıntılarını ortadan kaldıracağına, eline geçen imkânlar sayesinde çok istediği şeylere yakın zaman içinde kavuşacağına ve uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine yorulmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments