Rüyada güvercin ve güvercin pisliği görmek

Rüyada güvercin ve güvercin pisliği görmek girdiği işlerde istediği başarıyı elde edeceğine, ticarette rakiplerine karşı zafer kazanacağına, sevdiklerinden, arkadaşlarından, dostlarından, yakın çevresinden ve komşularından ilgi ve şefkat göreceğine, ekmeğinin çoğalacağına, maddi kaybın ruhsal olarak sıkıntıların önünü açacağına, kötü yönde hareket edeceğine, nefsine yenileceğine ve şeytana uyacağına, çalışmalarda bazı hatalarla karşılaşılacağına, niyetlendiği işlere gireceğine, kafasına koyduğuna ulaşacağına, bir sebeple bir dönem üzüleceğine ve mutsuz olacağına işarettir.

Rüyada güvercin ve güvercin pisliği gördüyseniz:

  • Kendinize daha dönük olacaksınız.

Rüyada güvercin ve güvercin pisliği görmek maddi sıkıntı çekenlerin feraha çıkacağına, bazı kayıplar olabileceğine delalettir.

Rüyada güvercin pisliği yemek başarısına ve mutluluğuna engel olan hiçbirşeyin de kalmayacağına, başı dik, göğsü önde yani mağrur kimse olacağına delalet eder.

Rüyada güvercin pisliği görmek birçok kişiye yardım edeceğine, her yeni güne daha bir istekle ve farklı bir enerjiyle uyanacağına alamet etmektedir.

Rüyada güvercin pisliği görmek diyanet sıkılacağına ve üzüleceğine, müjdeli haberler alacağına, hayallerine, arzularına, hedeflerine kavuşacağına, muradına ereceğine işarettir.

Rüyada beyaz güvercin pisliği çok tanınan ve sevilen bir kişi olacağına, zor günlerinde sevdiklerinin yanında olacağına tabir olunur.

Rüyada evde güvercin pisliği görmek hem de sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine, yardım isteyen arkadaşa elden gelen desteğin verileceğine, zararlı alışkanlıkların sona erdirileceğine, sorun yaratan kişilerin uzaklaştırılacağına işarettir.

Rüyada güvercin pisliği görmek ne anlama gelir bir sebeple borcun gittikçe artacağına, kuracağı bir ortaklığın yeni bir hayatın kapılarını açacağına inanılır.

Rüyada güvercin ve güvercin yavrusu görmek bir türlü işin yoluna girmeyeceğine, bu sebepten ötürü eşler arasında bazı tatsızlıklar yaşanacağına, sıkıntılarını çok kısa süre içinde üzerinden atacağına, eline geçen büyük fırsatları çok doğru ve başarılı bir şekilde kullanarak hayırlı bir yola gireceğine delalettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu sayfa ile ilgili olmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.