Rüyada hamile kadının siyah elbise giymesi

Rüyada hamile kadının siyah elbise giymesi kötü halden iyi hale geçeceğine, büyük bir kazanç elde edeceğine ve yeni bir haneye sahip olacağına, uzun süre bu durumla baş etmek için uğraşmak zorunda kalacağına, maddi ve manevi olarak bazı sorunlarla karşılaşılacağına, yatırımlarının kar getireceğine, maddi konuların ferahlığa çıkacağına, değişik insanlarla karşılaşacağına, güzel bir haber almaya işaret eder.

Rüyada hamile kadının siyah elbise giymesi gördüyseniz:

  • Bazı kişilerin dikkatini çekme veya düşüncelerinizi içinizde saklama arzunuzla baş edemeyebilirsiniz.

Rüyada hamile kadının siyah elbise giymesi kırgınlık yaşanan bir kişi ile aradaki buzların eritileceğine, atılacak adımlar sayesinde iş sahibi olunacağına, insanlar arasında yüceleceğine delalet eder.

Rüyada hamile kadının pembe elbise giymesi işlerinin tam da istediği şekilde ilerleyeceğine, büyük zorluklar çekerek ödenen borçların yakın bir zaman içinde biteceğine ve hayırlı bazı kişiler ile tanışıp iş hayatında hiç umulmadık ve hayal edilmedik mevkiler ve başarılar ile karşılaşacağına tabir olunur.

Rüyada hamile kadının yeşil elbise giymesi ruhunun ve bedeninin iyileşeceğine, yaşamının belli bir düzene oturacağına, yasa dışı yollara meyli olması nedeniyle kendisi dışında sevdiklerinin hayatına da sıkıntı vereceğine inanılır.

Rüyada hamile bir kadının kırmızı elbise giymesi hayata sıkı sıkı sarılacak olan rüya sahibinin pozitif psikolojisi sayesinde hayatına çeki düzen vereceğine, ilerleyen günlerde küçük olsa da kişiyi heyecanlandıracak haberler alınacağına, en büyük desteği de dostlarından ve ailesinden göreceğine rivayet etmektedir.

Rüyada hamile kadının kırmızı elbise giymesi ancak işle ilgisi olmayan, dedikoducu ve kötü kalpli bir kişinin yardıma engel olmaya çalışacağına, rüya sahibinin, hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını kafasından silip atacağına, çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine rivayet eder.

Rüyada hamile kadının mavi elbise giymesi sorunlarından bu sayede kurtulacağına, yaptığı çalışmaların kendisine çok hayır getirecek şekilde ilerleyeceğine, çok zor zamanlar yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada hamile kadının siyah giymesi işine ve sevdiklerine dört elle sarılacağına, bulunan mevkinin kaybedileceğine, boş yere korku duyulacağına yorulur.

Rüyada hamile kadının elbise giymesi sağlık sorunlarının biteceğine ve borçlarını yakın zamanda kapatacağına, rüyayı gören kişinin, neşesinin, ağız tadının, keyfinin ve sağlığının yerine geleceğine işaret eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments