Rüyada hamileyken çocuğu düşürmek

Rüyada hamileyken çocuğu düşürmek bir sebeple çeşitli sorunlar yaşanacağına, zamanının daha iyi bir şekilde ilerleyeceğine, eşlerinin kapanacağına, bir anda zenginlikten fakirliğe düşeceğine, yüzünün yeniden gülmeye başlayacağına, girdiği işlerin zor olmasına ve çok zahmet vermesine rağmen kendisine yardım eden kişiler sayesinde çok rahat bir şekilde üstesinden geleceğine, sorunların yakın zaman içinde artacağına, yapılan işlerde büyük başarılar elde edileceğine, kardeşlerin birlikte girdikleri işte çok iyi bir noktaya geleceğine ve birden fazla  işle uğraşılacağına, hastalıkların şifa bulacağına ve çok uzun bir süredir devam eden kötü olayların artık sona ereceğine yorulur.

Rüyada hamileyken çocuğu düşürmek gördüyseniz:

  • Düşünceleriniz daha çok pratik yönde, sözlerinizde ise oldukça açık olacaksınız.

Rüyada hamileyken çocuğu düşürmek koyu muhabbette kalacağına, rızkının kesilmeyeceğine delalettir.

Rüyada hamileyken erkek çocuğu görmek yanlış anlaşılmaların ve yargısız infazların kişiyi zor durumda bırakacağına, başarıya ulaşmak için çok çaba sarfedeceğime, üzüntülerini birer birer sona erdireceğine, eşi ile arasında çok sıkıntılı durumlar ortaya çıkacağına işaret eder.

Rüyada çocuğu olmayan birinin ikiz çocuğu olduğunu görmek zamansız girilen işte huzursuzluk yaşanacağına, problemli durumlardan birinin çözüleceğine alamet etmektedir.

Rüyada çocuğu olmayan birinin çocuğu olduğunu görmek kendisini üzen şeyleri teker teker hayatından çıkaracağına, herşeyin en kalitelisine ve çoğuna sahip olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada çocuğu olmayan kadının çocuğu olduğunu görmek başarı getirecek ve kariyer basamaklarını hızla tırmanılmasını sağlayacak bir karar verileceğine, olayların yatışıp, ortalığın güllük gülistanlık olacağına delalet etmektedir.

Rüyada çocuğu olmayan bir yakınının çocuğu olduğunu görmek kesesinin her daim dolu kalacağına, güvenliğinden vazgeçeceğine delalet eder.

Rüyada çocuğu olmayan kişinin çocuğu olduğunu görmek olağan üstü ya da garip sayılabilecek hiçbir olayın yaşanmayacağına, dertleri biteceğine, varlık ve huzur sahibi olunacağına inanılır.

Rüyada erkek çocuğu olmayan birinin erkek çocuğu olduğunu görmek sakinliğin, dirliğin ve bütünlüğün kalmayacağına, yeni ve büyük başarı getirecek bir işe gireceğine işarettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.