Rüyada hamur yedirmek

Rüyada hamur yedirmek anne ve baba duası alınacağına, yol yordam öğretileceğine, üzerindeki yükten kurtulacağına, masraflı bir şekilde başlayan bir işin sona erdirileceğine, kendini büyük bir çıkmazın içinde bulacağına, yeni bir işe geçiş yapılacağına, ödemelerinin düzenli olarak gerçekleştirileceğine, sıkıntıların biteceğine delalet eder.

Rüyada hamur yedirmek gördüyseniz:

  • Partnerlerinizle maddi sorumluluklar veya maddi başlıklı konularda daha dürüst olunması gerektiğine dair sohbetleriniz artabilir.

Rüyada hamur iş yapmak aile bireylerinden biri ile büyük bir tartışma yaşayacağına, kendisine uygun bazı projeler gerçekleştirerek sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına yorulmaktadır.

Rüyada hamur işi kızartmak hayallerin hayırlı bir şekilde gerçekleşeceğine, yeni iş alımı konusunda sıkıntılar yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada çiğ hamur almak düşmanını dost, dostunu da düşman sayacağına ve yanlış kimselere değer vereceğine, ahiret hayatı için güzel hareketlerde bulunacağına işaret etmektedir.

Rüyada yumuşak hamur büyük bir başarı ve saygınlık kazandıracak bir noktaya gelineceğine ve mal mülk sahibi olunacağına, buna rağmen pek başarılı olunamayacağına, ancak yapılan çalışmada ısrarcı olunması ve sabırlı ve azimli bir şekilde devam edilmesi halinde çok iyi bir duruma gelineceğine delalettir.

Rüyada hamur yedirmek seyahat sırasında çok büyük miktarda para harcayacağına, çok büyük mal ve mülke sahip olacağına yorulur.

Rüyada hamur işi görmek maddi ve manevi olarak çok sorun ve üzüntü yaşayacağına, kendisini korumaya alacağına, aile yaşantısında da her şeyin yolunda gideceğine alamet eder.

Rüyada pişmiş hamur işe ve aşa kavuşacağına, sıkıntılarınızdan kurtulacağınıza inanılır.

Rüyada hamur dökülmesi sıkıntılı bir dönemi atlattığı için çok mutlu olacağına, yeni bir işe girmek için kısa süreli bir hazırlık yapacağına ve çok büyük mutluluklar duyacağı bir çalışmaya gireceğine, variyeti ile herkesi kıskandıracağına ve kendisine imreneceğine yorulmaktadır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments