Rüyada hareketsiz balık görmek

Rüyada hareketsiz balık görmek toplum içinde yüz kızartıcı bir duruma düşüleceğine, çok daha rahatsız edici durumlara düşeceğine, atılacak bütün adımların hayırlı yollar açacağına, yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, kısmetlerin günden güne artacağına, sağlığının yakın zaman içinde bağışıklığının düşmesi sonucu bozulacağına ve yakınındaki bir kişiden ihanet göreceğine, amaçlarının ve hedeflerinin de gerçekleşmesi sayesinde ideallerini yerine getirme şansı elde edeceğine, makamının artacağına, yönetici koltuğuna oturtulmaya layık görüleceğine, hepsinin istediğiniz düzende ilerleyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada hareketsiz balık gördüyseniz:

  • Sosyal çevrenizi yenileyebilir, sosyal anlamda yeni teklifler ya da davetler alabilir, çevrenizi genişletebilirsiniz.

Rüyada hareketsiz balık görmek ömrünüz boyunca hanenizden hayır ve bereketin eksik olmayacağına, sorunlardan, borçlardan, hastalıklardan ve kederlerden de uzak olacağına delalet etmektedir.

Rüyada hareketsiz yatmak kendisini çok rahatsız hissedeceğine, bu yüzden bu durum için çeşitli önlemler alacağına, sorunların ve sıkıntıların bu sayede sona ereceğine, yapılan işlerin karşılığının alınabileceğine ve çok büyük bir bereket olacağına alamet etmektedir.

Rüyada hareketsiz fare görmek para sıkıntısı çekmeden harcama yapmanın keyfini ve rahatlığını yaşayacağına, geniş geniş yaşama imkanı elde edeceğine ve maddi olanaklarının da fazlalaşacağına inanılır.

Rüyada hareketsiz kedi görmek neşesinin ve ağız tadının yerine geleceğine, daha sonra uzun bir süre devam edecek bir durgunluk dönemine gireceğine ancak bu dönemin epeyce uzaması üzerine iş ile ilgili olarak çeşitli yollara başvuru yapacağına alamet etmektedir.

Rüyada hareketsiz yılan iş hayatında ve aile hayatında çok güzel ve iyi atılımlar yapılacağına ve yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, hayırlı bir kısmetle karşılaşılacağına delalet etmektedir.

Rüyada hareketsiz köpek görmek düzenli ve daha güvenli bir hayat yaşayacağına, maddi açıdan kötü durumdaysa iyi duruma geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada hareketsiz insan görmek hanesinin ve işyerinin bereketinin ve bolluğunun kaçacağına, yardım ettiği bir kişi tarafından çok büyük bir zarara düşürüleceğine, bazı iş konularında önemli devlet büyüklerine danışılacağına, ortaklı işlere girileceğine delalettir.

Rüyada hareketsiz bebek görmek herhangi bir isteğinizden vazgeçmenize, iş hayatında prestij kaybı yaşanacağına, elde bulunan güzel şeylerin zarar göreceğine alamet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments