Rüyada hızır aleyhisselamın elini tutmak

Rüyada hızır aleyhisselamın elini tutmak yüzünde güller açacağına, yaptığı çalışmaların heba olacağına, kardeşlerinden biri ile arasının açılacağına, uzun uğraşlar sonucu biriktirdiği zenginliği yitireceğine, psikolojik olarak sıkıntılı bir dönem geçireceğine, yapılan işler sayesinde çok büyük paralar kazanacağına, çok hayırlı işlere girileceğine, yapılan bir hatanın kendini bilmez bazı kişiler yüzünden kötü amaçlar için kullanılacağına, verilen sözlerin yerine getirilemeyeceğine, bazı konser etkinliklerine katılacağına ya da sinema filmi izleyeceğine, uzun zamandan beri yapmak istediği bir işe gireceğine, büyük kazançlar elde edeceğine, hayalini kurduğu şeyleri yapmaya başlayacağına, aldığı sorumlulukların fazla geleceğine delalet eder.

Rüyada hızır aleyhisselamın elini tutmak gördüyseniz:

  • Sizi zor durumda bırakacak, rahatınızı veya sinirlerinizi bozacak bazı koşullar üzerinde anlaşma sağlamak zorunda değilsiniz, henüz vakit varken daha iyi bir strateji geliştirebilirsiniz.

Rüyada hızır aleyhisselamın elini tutmak yakasını belalardan ve belalı işlerden sıyıracağına, maddi ve manevi olarak büyük gelişmeler yaşayacağına, düzgün bir kişi ile zarar ettiği bir işi sorun yaşamadan ortadan kaldıracağına ve rahata ereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada hızır aleyhisselamın elini öpmek yeni hayatında çok hayırlı ve kazançlı işlere imza atacağına, çok huzurlu ve mutlu bir ömür yaşanacağına ve büyük arkadaşlıklar elde edileceğine, aile bireyleri arasındaki bağın gün geçtikçe kuvvetleneceğine inanılır.

Rüyada hızır aleyhisselamın yardım etmesi hayattan hiç zevk alamaz olacağına, işlerini büyüteceğine, ticaret hayatını ilerleteceğine, yetki sahibi olacağına yorulur.

Rüyada hızır aleyhisselamın mezarını görmek maddi ve manevi açıdan zarara düşüleceğine, sorunların günden güne artacağına, bir sebeple uzun zamandan beri üzerinde kafa yorduğu ve birçok kez bozup yeniden kurduğu bazı planları askıya alacağına tabir olunur.

Rüyada hızır aleyhisselamın geldiğini görmek kendisini üzen ve yıpratan şeyleri hayatından çıkartacağına, kimseden yardım almadan çok büyük başarılar elde edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada hızır aleyhisselamın para vermesi çok rahat bir şekilde çalışacağına, maddi açıdan iyi bir noktaya gelineceğine delalet etmektedir.

Rüyada hızır aleyhisselamın yardım ettiğini görmek kendini büyük bir çıkmazın içinde bulacağına ve sanki bugünlerin hiç geçmeyecekmiş de hayatının sonunun gelmiş gibi hissedeceğine, işlerindeki ve kazancındaki bolluğun, bereketin ve verimin çoğalacağına rivayet eder.

Rüyada hızır aleyhisselamın sesini duymak tartışmaları sonlandıracak bir haber alınacağına, işlerin açılacağına, çıkılacak bir iş seyahatinin ardından başarılı bir ortaklığa girileceğine, ticaret hayatında ön plana çıkacağına, rakiplerini geride bırakacağına, atılımları sayesinden adından en çok söz edilen kimse durumuna geleceğine delalet etmektedir.