Rüyada içinde olduğun geminin batması

Rüyada içinde olduğun geminin batması sevindirici olaylar yaşayacağına, gönül işlerinden yana çok kısmetli olacağına ve şansın yaver gideceğine, dileklerin ve duaların kabul olacağına, hastalıkların biteceğine, iş hayatında ve aile hayatında çok sağlam işlere imza atacağına, yaşadığı huzursuzlukların son bulacağına, uzun bir süre bu hastalıkla savaşacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulmak, içinde bulunduğu kötü durumu ortadan kaldırmak ve kendisini rahat ettirmek için gereken bilgileri almış ve kararları vermiş olarak işinin başına geçeceğine, çok büyük sıkıntıların ve sorunların ardından çok hayırlı kazançlar elde edileceğine, büyük yatırımlar gerçekleştirileceğine yorulmaktadır.

Rüyada içinde olduğun geminin batması gördüyseniz:

  • Yüksek fiziksel enerjiniz size devamlı olarak aşırı itilimler verebilir.

Rüyada içinde olduğun geminin batması dünya malının da kendisinin bile hayal edemeyeceği kadar çoğalacağına, büyük maddi bir kazanca sahip olunacağına alamet etmektedir.

Rüyada geminin içinde görmek mesleki açıdan aranacak niteliklere sahip olmak için gece gündüz çalışacağına, çok zor duruma düşüleceğine rivayet eder.

Rüyada bir geminin içinde olmak içine düştüğü durumu düzeltmek için çok uğraş veren rüya sahibinin amacına ulaşacağına, ailesine karşı kötü davranışlarda bulunan bir akrabanın kulağının çekileceğine alamet eder.

Rüyada içinde bulunduğun geminin batması ana baba sözü dinlemeye, çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, başarılı bir insan olacağına işarettir.

Rüyada geminin içinde denizde olmak işte başarılı adımlar atılacağına, rahatlığa ereceğine delalet etmektedir.

Rüyada büyük bir geminin içinde olmak kendisini üzecek ve sıkıntıya sokacak çeşitli durumlar ile karşılaşacağına, zorlukların, dertlerin ve üzüntülerin geride kalacağına işaret eder.

Rüyada geminin içinde balık görmek kişinin bazı değişiklikler yapmak suretiyle kazancını farklı yollardan elde edeceğine, anne baba dualarının birçok engeli ortadan kaldıracağına delalettir.

Rüyada geminin içinde olmak ne demek her anlamda şifa bulmaya, neredeyse işten güçten el etek çekileceğine ve uzunca bir süre boyunca herhangi bir mutluluk haberi alınmayacağına delalet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments