Rüyada idrar yaptırmak

Rüyada idrar yaptırmak sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına, maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya geleceği bir çalışma gerçekleştireceğine, kendisini çok kötü ve yalnız hissedeceği bir döneme gireceğine, içinde bulunduğu kötü durumdan kurtulmak için bazı kişilerden destek isteyeceğine, ancak sevdiği bir iki kişi dışında kimsenin yardımcı olmayacağına, sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına, hayatının eğlenceli ve güzel hale geleceğine, sağlık sorunları ile geçecek bir döneme girileceğine, çektiği zorlukların biteceğine, moralinin ve keyfinin yerine geleceğine, geçim derdinin sona ereceğine ve kötü günlerinin de unutulacağına, hasta ve mutsuz olmasına neden olacağına, etraftaki kişilerin ve iş konusunda tecrübe sahibi olanların sözlerine kulak tıkanacağına, gözleri kapatıp yapılan işe devam edileceği ve ancak tüm çabalara, direnmeye ve gösterilen sabra rağmen işin gittikçe kötüleşip iflasla sona ereceğine delalettir.

Rüyada idrar yaptırmak gördüyseniz:

  • Ucu açık kalmış konuları tamamlamak için daha fazla gayret göstermeniz gerekebilir.

Rüyada idrar sıçraması zaman zaman kötü giden hayatının renkleneceğine, bazı ortaklıklar kurarak kendisini çok üst seviyelere taşıyacak çeşitli işlere gireceğine, bu işlerden kazandığı paranın bir kısmını yardıma muhtaç insanlar için harcayacağına delalettir.

Rüyada idrar kusmak tutumlu bir yaşam süreceğine, aile hayatında çok iyi olaylar ile karşı karşıya kalacağına alamet eder.

Rüyada katı idrar fakirlikten kurtulmaya, dara düşeceğine delalettir.

Rüyada kan idrar yapmak kazancını arttıracağına, maddi olarak çok iyi bir noktaya geleceğine, karamsar olacağına, umutlarını kaybedeceğine işarettir.

Rüyada idrar yaptırmak fikir ve görüş ayrılıklarına düşeceğine, elinde bulunan imkânları çok iyi bir şekilde kullanarak büyük bir başarı kazanacağına ve uzun süreden beri çok istediği bir mevkiye terfi edileceğine rivayet eder.

Rüyada ele idrar bulaşması aile hayatında çok sıkıntı çekeceği bir döneme gireceğine ve hak ettiği bir konuda destek alacağına, kötü durumlara düşürüleceğine yorulmaktadır.

Rüyada idrar temizlemek aile bireyleri arasında tartışmaların boy göstereceğine, hayal edilen şeylere ulaşılamamasından ötürü hayalkırıklığı yaşanacağına, işlerini boşvereceğine delalettir.

Rüyada idrar biriktirmek aile hayatında yaşanan mutluluğun yıllar boyunca devam edeceğine, kazancın her daim artacağına, sağlığının yerine geleceğine, mallarının ve parasının artması sayesinde zenginliğinin de çoğalacağına tabir olunur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments