Rüyada iki tane beyaz güvercin görmek

Rüyada iki tane beyaz güvercin görmek anne baba dualarının alınması sebebiyle işlerin açılacağına, yaşanan kıskançlığın açtığı sorunların düzeltileceğine, dertlerinin sonunun geleceğine, korkularının, endişelerinin, hastalıklarının son bulacağına, açların doyacağına, yetimlerin ve öksüzlerin güleceğine, uzun zamandan beri hayal ettiği şeylere yakın bir zamanda kavuşacağına, buna rağmen kazanç getireceğine, elinde avucunda kalan bir miktar para ile yeni bir işe gireceğine, zafer ve zenginlik getireceğine, kişinin içinin daralacağına delalet etmektedir.

Rüyada iki tane beyaz güvercin gördüyseniz:

  • Yakınlarınızdan veya özel ilişkinizden ayrılmaya eğilimli olabilirsiniz.

Rüyada iki tane beyaz güvercin görmek çocuklar gibi mutlu olacağına, aile içindeki huzurunu ve iyi halini kaybedeceğine yorulur.

Rüyada üç tane beyaz güvercin görmek çok hayırlı ve büyük kısmetlerin ele geçeceğine, sorunların tamamen ortadan kalkacağına, kafasına takmasını gerektirecek hiçbir önemli sorununun ve altından kalkamayacağı kadar büyük bir borcunun olmayacağına tabir olunur.

Rüyada iki tane beyaz güvercin yakalamak insanlara her türlü yardımı yapacağına, dertlerden kurtulmaya yorulur.

Rüyada iki tane güvercin yakalamak yaşamına yeni bir yön vereceğine, rüya sahibinin kurulu bir düzeni olacağına yorulur.

Rüyada iki tane güvercin yavrusu görmek aile saadetini de hiçe sayarak hareket edeceğine, ailesi içinde yaşanan tartışmaların, kavgaların ve huzursuzlukların son bulacağına tabir olunur.

Rüyada evde iki tane güvercin görmek büyük kazançlar elde edeceğine, girdiği her işte çok başarılı olacağına, fakirlikten kurtularak feraha kavuşacağına aynı zamanda tez vakitte maddi durumunun iyileşeceğine tabir olunur.

Rüyada iki tane siyah güvercin görmek ticari anlamda yön değiştireceğine, çok saygıdeğer biri olmasına rağmen verilen çabayla unvanının kirleneceğine, bu yüzden çok büyük üzüntü duyacağına işaret etmektedir.

Rüyada iki tane güvercin yumurtası görmek kime danışacağını bilemez olacağına, ailesi ve arkadaşları ile çok huzurlu, mutlu ilişkiler kuracağına delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments