Rüyada iki tane güvercin yakalamak

Rüyada iki tane güvercin yakalamak eğitim konusunda bir adım atılacağına, işlerin çok iyiye gideceğine, gün geçtikçe kendisine daha iyi bir yol çizeceğine, kişinin muradına ereceğine, zaferler kazanacağına, işlere nazar değeceğine, yorulduğu ve sıkıldığı zamanlarda ortaya çıkan bir rahatsızlık ile uğraşmak zorunda kalacağına, her iki tarafın da çok üzüleceğine, tartışmalarla ve aksiliklerle uğraşılan bir dönem geçirileceğine ve anne babanın sağlık sorunları yüzünden üzüntü duyulacağına yorulmaktadır.

Rüyada iki tane güvercin yakalamak gördüyseniz:

  • Ummadığınız anda beklenmedik bir pürüzle karşılaşabilirsiniz.

Rüyada iki tane güvercin yakalamak verdiği emeklerin boşa gideceğine, bir sebeple çok büyük sorunlarla karşılaşacağına, bu sıkıntıların aile hayatına yansıması ile çok kötü olaylar yaşanacağına, aile içinde sürekli tartışmaların ve kavgaların baş göstereceğine işaret eder.

Rüyada iki tane beyaz güvercin görmek rızık bolluğu içinde olacağına, maddi ve manevi olarak büyük rahatlığa ereceğine tabir olunur.

Rüyada iki tane güvercin yavrusu görmek zor zamanlar ve musibetler ile karşılaşılacağına, elindeki imkanların artacağına, daha sık alışveriş yapmaya, konsere ve sinemaya gitmeye, dışarıda yemek yemeye ve eğlenmeye fırsat bulacağına ve böylece hayatın kendisi için çok daha keyifli hale geleceğine işarettir.

Rüyada iki tane beyaz güvercin yakalamak haksızlığa uğrayan kişilere yardımcı olunacağına, çok büyük üzüntüler yaşadıktan sonra kendisini toplamak için çaba göstereceğine ve başarılı olacağına yorulmaktadır.

Rüyada evde iki tane güvercin görmek hayallerinin ve hedeflerinin gerçekleşmesi dolayısıyla adağını gerçekleştireceğine, daha iyi bir yaşam standardı tutturmak için atılan adımların çok büyük kazançlar sağlayacağına ve iş hayatında yönetici konumunda olan insanların dikkatini çekeceğine inanılır.

Rüyada üç tane beyaz güvercin görmek anne ve babanın tartışmasına tanık olunacağına, iş kaybı yaşanacağına, şansın bir türlü dönmeyeceğine, borçların sonlandırılacağına yorulmaktadır.

Rüyada iki tane siyah güvercin görmek özel hayatında mutlu olup, eğer bekarsa sevdiği ile evleneceğine, ağız tadının, huzurunun ve keyfinin yerine geleceğine tabir olunur.

Rüyada dört tane güvercin görmek bekar ise hayırlı biri ile tanışıp evleneceğine, maddi orunların kısa süre içinde aşılacağına, kazanılan paranın ve başarının eş, dost ve akrabalarla paylaşılacağına, yeni bir eğitim kurumuna kayıt yaptırılacağına ve rahata erileceğine rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments