Rüyada ilim ögretmek

Rüyada ilim ögretmek böylesine güzel gelişmelerle karşılaşacağına bu sayede yaşamının daha önce hiç olmadığı kadar güzelleşeceğine, çok zor zamanlar geçirdikten sonra rahata erileceğine, sıkıntıların son bulacağına, sıkıntı yaşasa da kimseye belli etmeyeceğine, her zaman şükrederek, başına gelenleri tevekkül içinde karşılayarak ve allah’ın emirlerine karşı gelmeden yaşayacağına, aile hayatında yaşanan üzüntülerin ve tartışmaların son bulacağına, ailesinin kendisiyle gurur duyacağı işler yapacağına, ticaret dünyasında adının yayılacağına, yapacağı kusur nedeni ile toplumdaki güzel yerini kaybedeceğine, sorunların kısa süre içinde biteceğine, sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine, ekonomik durumun iyiye gitmesi ile düze çıkılacağına delalet etmektedir.

Rüyada ilim ögretmek gördüyseniz:

  • Suçlamalarla karşılaşmak istemiyorsanız özel sırlarınızı açıklamamalısınız.

Rüyada ilim görmek neşeli zamanların yaşanacağına, aile bireylerinin arasının açılacağına ve  maddi ve manevi açıdan zarar görüleceğine yorulur.

Rüyada ilim istemek kardeşler arasındaki bir sorunun çözüleceğine, zaman zaman ruhuna mevlit okutarak ölen kişiyi kendince yad edeceğine ve çok daha huzurlu olacağına yorulmaktadır.

Rüyada ilim ögretmek yeni kararların mutluluk ve başarı getireceğine, aile içinde tartışmaların baş göstereceğine alamet etmektedir.

Rüyada birine ilim öğretmek yaşam enerjisini geri kazanacağına, rahatsızlık veren olaylarla karşılaşılacağına delalet eder.

Rüyada ilim kitapları görmek hayırlı ve yüksek mevkiye sahip olunacağına ve büyük zaferler kazanılacağına, hayırlı işe delalettir.

Rüyada ilim öğrendiğini görmek mutluluktan ayakların yerden kesileceğine, çok zor zamanlar geçireceğine, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlara uğrayacağına yorulmaktadır.

Rüyada ilim tahsil etmek attığı her adımda zarara uğrayacağına, kurulu düzenin yıkılacağına alamet etmektedir.

Rüyada ilim meclisi temizlemek uzun zamandır ertelediği çeşitli planlarını yapılacaklar listesinin üst sıralarına taşıyacağına, rüya sahibinin aradığı çareleri bulunacağına, korkularını yeneceğine rivayet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments