Rüyada insan kesen birini görmek

Rüyada insan kesen birini görmek rüyayı gören kişinin alacağı kararların kendisi için hayır getireceğine, işlerin açılacağına, sorunların ve sıkıntıların aşılacağına, yeni bir işe girileceğine, çok hayırlı ve güzel sonuçlar elde edeceğine, evindeki huzurunun yerine geleceğine ve rızkının çoğalacağına, karalar bağlayacağına ve üzüntüden yataklara düşeceğine, yaşamda arzu ettiği ne varsa gerçek olacağına, başarı kaydedeceğine, oluşan zararları telafi etmek için yeni ve çok daha büyük işlere gireceğine, ancak zararın daha büyümemesi ve yeni bir sorunla karşılaşmamak için çok büyük önlemler alacağına işaret eder.

Rüyada insan kesen birini gördüyseniz:

  • Yeni ilgi alanları üzerinizde olumlu değişikliklere neden olabilir.

Rüyada insan kesen birini görmek onunla üzülüp, ağlayacağına, sürekli nutuk atarak ortalığı karıştıran kardeşleri ya da dostları birbirine düşüren bir kişi ile sosyal hayattaki tüm bağların koparılacağına ve sorunların bir nebze de olsa hafifleyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada insan eti kesen birini görmek kendisini üzen ve kıran kişilerden uzak duracağına, ayağa kalkacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kumaş kesen birini görmek hastalıklarla boğuşmak zorunda kalacağına, eline geçen fırsatları bir türlü doğru ve hayırlı bir şekilde değerlendiremeyeceğine, afiyette ve keyifte olacağına yorulur.

Rüyada sakal kesen birini görmek çok uzun zamandan beri görüşmeyen arkadaşların biraraya geleceğine, mutluluk dolu günler yaşanacağına, yeni bir çevre edinileceğine alamet etmektedir.

Rüyada ağaç kesen birini görmek kulağa küpe olacak nasihatler alınacağına, masa başı bir işe girileceğine, hayali kurulan herşeye sahip olunacağına, aile hayatı içinde çok mutlu ve huzurlu günler yaşanacağına, üzüntülerin ve sıkıntıların mutluluğa döneceğine rivayet etmektedir.

Rüyada balık kesen birini görmek zararlı bir işin ortasında kalınacağna, aşılan engellerin tekrar başgöstereceğine, bol kazanç elde edeceğine, ancak daha sonra atacağı hatalı bir adım yüzünden çok büyük bir zararla karşılaşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada demir kesen birini görmek özellikle iş ile ilgili gelişmelerin kişinin rahat bir hayat yaşamasına neden olacağına, atacağı hatalı adımlar yüzünden uzun süre işlerinin düzelmeyeceğine, sağlık sorunları ile uğraşmak zorunda kalacağına delalettir.

Rüyada karpuz kesen birini görmek yeni ve önemli kimseler ile tanışacağına, her yaptığının arkasında destek veren ailesine karşı da iyi bir evlat olarak karşılık vereceğine alamet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments