Rüyada iplerle uçmak

Rüyada iplerle uçmak her geçen gün mesleğinde ilerleyeceğine ve deneyim kazanarak uzman olacağına, kişinin her akşam bir davete ya da toplantıya gideceğine, iş hayatının nerdeyse tüm zorluklarının kısa sürede ortadan kaldırılacağına, sağlıkla ilgili herhangi bir sorun yaşanmayacağına, hasreti çekilen bir kişiye çok yakın bir zaman içinde kavuşulacağına, tüm işlerini belli bir plan ve program üzerinden yürüteceğine bu sayede karşısına çıkacak aksiliklerin, engellerin, başarısızlıkların ve kayıpların da daha baştan önünü tıkamış olacağına, ailesinin de koyacağı sermaye ile kendi iş yerini açacağına, en yukarılara çıkacağına işarettir.

Rüyada iplerle uçmak gördüyseniz:

  • İşinize yaramayan şeylerden kurtulmak isteyebilirsiniz.

Rüyada iplerle uçmak hayırlı bir kısmetle evlenileceğine, yakın bir zaman içinde bir bebek sahibi olunacağına, yaşayacağı olaylardan ötürü çok zorluk çekeceğine yorulmaktadır.

Rüyada renkli iplerle örgü örmek uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere herhangi bir zahmet çekmeden kısa zaman içinde kavuşacağına ve elini attığı her işte çok büyük kazançlar elde edeceğine, hasretliğin biteceğine delalettir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments