Rüyada kadir gecesi namazı kılmak

Rüyada kadir gecesi namazı kılmak büyük ve önemli bir kimse olacağına, bundan sonra her türlü adımı kendi bildiği gibi atacağına, çok hayırlı kişiler ile tanışıp mutlu ve huzurlu günler geçireceğine, maddi gücünün eksileceğine, işlerinde hiç beklemediği sorunlar yaşayacağına, bazı kişiler ile gireceği bir işte kısa süreli bir başarının ardından üzüleceği bir duruma düşeceğine, hayatına huzur ve sakinlik geleceğine, birikimlerine büyük zarar  geleceğine, karşısına çıkan tüm sorunları alt edeceğine, yaşanan büyük sıkıntı ve üzüntüleri ortadan kaldıracağına rivayet eder.

Rüyada kadir gecesi namazı kılmak gördüyseniz:

  • İlişkilerde tatmin sağlamak zorlaşabilir.

Rüyada kadir gecesi namazı kılmak ev içinde yaşanan gerginliklerin biteceğine, yeni ilişkiler kurulacağına, hasret kaldıklarına kavuşacağına ve özlem gidereceğine delalet eder.

Rüyada kadir gecesi beklemek kişinin kimseye muhtaç olmayacağına, bir sebeple uzun zamandan beri üzerinde kafa yorduğu ve birçok kez bozup yeniden kurduğu bazı planları askıya alacağına, bir sebeple maddi ve manevi olarak çok büyük sıkıntılar çekileceğine işaret etmektedir.

Rüyada kadir gecesi duymak eşler arasına kara kedi gireceğine, hane içerisine nifak tohumları serpileceğine, gidilen yolda engellerle karşılaşılacağına inanılır.

Rüyada kadir gecesi görmek ruhen de sakin, huzurlu hissedileceğine, hayatında görmediği kadar büyük zararlara uğrayacağına, ancak daha sonra kendisini toparlaması sayesinde çok hayırlı kişiler ile tanışıp çok iyi işler gerçekleştireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kadir gecesi olduğunu görmek kişinin mutluluğunu artırarak, yaşayacağı her güzellik için allah’a şükran borçlu olacağına, sorunlardan dolayı çöken maneviyatının iyileşmeye başlayacağına, moralinin düzeleceğine delalet eder.

Rüyada kadir gecesi doğum yapmak yaşamının yoluna gireceğine, işlerinin açılacağına, işlerin düzeleceğine, çalışılan işte yaşanan bir karışıklık yüzünden uğranılan haksızlığın özür dilenerek düzeltileceğine ve sevinçli ve güzel haberler alınacağına delalet eder.

Rüyada kadir gecesi dua etmek yapacağı çalışmalar sırasında etrafındaki insanlardan ihanet görebileceğine, rüyayı gören kişinin bu sayede çok daha rahat ve konforlu bir hayata kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada kadir gecesi ölmek kişinin beklediği müjdeye ulaşmasına, kötü bir melanetin uzun süre peşinde olacağına delalet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments