Rüyada kafaya silah dayanması

Rüyada kafaya silah dayanması ayrı olduklarıyla bir araya geleceğine, sıkıntıların ve sorunların son bulacağına ve çok güzel günler görüleceğine, hayırlı olayların yaşanacağına, şansın açılacağına, yaşanan zor günlerin biteceğine, işlerinin hep yolunda gideceğine, çok istediği bir şeye sahip olacağına, bir sebeple çok zorlanacağına, fırsatları en iyi şekilde değerlendireceğine, yaşadığı ülkenin tüm insanları tarafından tanınıp sevileceğine ve her zaman iyi bir insan olup herkesin hayır duasını alacağına tabir olunur.

Rüyada kafaya silah dayanması gördüyseniz:

  • Problem yaratan veya tartışmaya girmeye çalışan kişiler olabilir.

Rüyada kafaya silah sıkmak kısa süre içinde dünyaevine girileceğine, hayallerine, arzularına, hedeflerine kavuşacağına işarettir.

Rüyada kafaya silah dayanması yaşlılığında dahi unutkanlık, hastalık ve ağrı gibi sorunlarının olmayacağına, çok zor ve sıkıntılı bir duruma düşebileceğine, büyük üzüntüler yaşayabileceğine, maddi ve manevi olarak kendisini yıpratacak olaylar ile karşılaşacağına işaret eder.

Rüyada kafaya silah dayanması ne demek hiçbir zaman parasız pulsuz kalmayacağına, sakin, hoşgörülü ve saygılı bir kişi olunacağına işaret etmektedir.

Rüyada kafaya silah dayamak gönül işlerinden yana hep şanslı olacağı gibi son kararını da isabetli vereceğine ve kendisi için doğru kişiyi bulacağına, hayalini kurduğu yaşamın kapılarını aralamak için de büyük fırsatlar yakalayacağına inanılır.

Rüyada kafaya silah sıkıldığını görmek tövbelerinin ve dileklerinin kabul olacağına, dinden çıkacağına delalet eder.

Rüyada kafaya silah sıkılması kısmetlerinin artacağına, yeni bir işe geçiş yapılacağına delalettir.

Rüyada kafaya silah dayandığını görmek biraz nefes alabilecek bir duruma geleceğine, güven kaybına uğrayacağına fakat bu olumsuzlukların onu çok daha güçlü biri haline getireceğine alamet etmektedir.

Rüyada silah silah görmek hayatı boyunca kimseye muhtaç olmayacağına, bir rahatsızlıktan şikayetçi ise en kısa zamanda iyileşeceğine alamet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu sayfa ile ilgili olmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.