Rüyada silah silah görmek

Rüyada silah silah görmek ihtiyaçlarını gidermekte çektiği zorluktan ve yaşadığı çileden kurtulacağına, kendisini çok zor durumlarda bulacağına, çok büyük çalışmalar ortaya koyacağına ve maddi açıdan çok yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, büyük kazançlar elde edileceğine, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, kendisini kötü durumlara sokmayacağına, sevdikleri ile çok güzel bir hayat yaşayacağına, birçok insanla çok uzun süreli tartışmalar yaşayacağına, kendisini hiç olmadığı kadar sıkışmış hissedeceğine, aylardan beri devam eden bir projenin nihayete erdirileceğine yorulmaktadır.

Rüyada silah silah gördüyseniz:

  • Sıkıntılı durumlara girmek istemiyorsanız çok dikkatli olmalısınız.

Rüyada silah silah görmek her türlü kötülükten uzakdurulacağına, hayırlı bir işe iştirak edileceğine delalet etmektedir.

Rüyada silah görmek ve silah sesi duymak sorunlarından, sıkıntılarından ve dertlerinden kurtulacağına, uzun zaman önce aldığı borçların ödemesini yakın zaman içinde bitireceğine, fırsat ve kazanç kapılarının artacağına yorulur.

Rüyada silah görmek silah atmak yapılan işlerin büyük hayırlar getireceğine, bir sebeple çok zor duruma düşeceğine inanılır.

Rüyada silah görmek silah sesi duymak hayatında yeni ufuklar açacağına, hiç bilmediği ve daha önce görmediği alanlara ve yerlere sürükleyeceğine, hayalini kurduğu şeylere kısa bir zaman içinde kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada silah ve silah sesi duymak çok büyük başarılar kazanacağına, bu başarılar sayesinde yöneticiler tarafından yüksek bir mevkiye terfi alınacağına ve çok iyi ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, çekemeyen kişiler ile tartışmalar yaşanacağına, atılan adımların istenmeyen sonuçlar doğuracağına, tutarsız ve haksız bazı olaylar yüzünden aile bireyleri arasında bazı sorunların ve kırgınlıkların yaşanacağına, bu yüzden zorluklara düşüleceğine işaret etmektedir.

Rüyada silah atmak ve silah sesi duymak hanesine huzurun dolacağına, ekmeğini rahat şekilde yeme imkanına sahip olacağına, çektiği cefa kadar da sefa süreceğine, hem işinde başarılı olacağına delalettir.

Rüyada silah görmek silah sıkmak kuyusunu kazmaya çalışan insanlardan uzak durması ve bu sıkıntıların ardından çok zengin olacağı bir döneme gireceğine, bundan menfaat elde edeceğine ama yaptığı yanlış nedeni ile artık huzurunun kalmayacağına alamet etmektedir.

Rüyada silah kaybolması işlerin açılacağına, aranın bozuk olduğu birisiyle konuşulup sorunların çözüleceğine, zenginlik içinde olacağına inanılır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments