Rüyada kalbini kırdığın birini görmek

Rüyada kalbini kırdığın birini görmek çok büyük bir şok yaşayacağına, çalışma esnasında gösterilecek başarı sayesinde yönetimden çok büyük övgüler geleceğine, maddi olarak kötü geçen bir dönemin kapanacağına, kavgaların biteceğine, aile hayatında büyük mutluluklar yaşanacağına, alınacak müjdeli haberler sayesinde verilecek olan bir karar konusunda olumlu bir yol takip edileceğine, yeni ve daha büyük hedeflere göz dikileceğine, sıkıntılarının ve üzüntülerinin sona ereceğine, ailesi ile büyük tartışmalar yaşayacağına delalettir.

Rüyada kalbini kırdığın birini gördüyseniz:

  • Size keyif veren şeylere zaman ayırmalısınız.

Rüyada kalbini kırdığın birini görmek çok hayırlı işler yaparak büyük kazançlar elde edeceğine, iş için önemli olabilecek bir ortaklık kurularak yeni işlere sermaye olarak kullanılacağına, maddi konularda zayıf düşeceğine, hayal kırıklığı yaşayacağına yorulur.

Rüyada kırdığın birini görmek aile bireylerinin birbirleri ile sürekli tartışma içinde olacağına, başına gelecek kötü bir durumdan ötürü çok sıkıntılı ve maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar verecek olaylar yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada kırdığın yumurtadan civciv çıkması özel yaşamındaki boşluktan rahatsızlık duyacağına, aynı zamanda önemli yol ayrımlarına gelindiğine ve seçimler yapılacağına işaret eder.

Rüyada kırdığın yumurtanın bozuk çıkması esenlik bulacağına, sevdiğiniz bir yakınınızın ölüm haberini alacağınıza işaret etmektedir.

Rüyada kalbini görmek içinde olduğu bir projeden çok zarar göreceğine, rahat bir hayat için bazı adımlar atılacağına delalettir.

Rüyada kalbini vermek güzel günlerin yaklaştığına, evliliğinde eşi ile muhabbetinin artacağına, kendisine yol göstereceğine ve elinden geldiğince sıkıntısını azaltmak için imkânlarını seferber etmekten geri durmayacağına alamet etmektedir.

Rüyada sevgilinin kalbini dinlemek deyim yerindeyse mutluluktan havalara uçulacağına, hatalarını fark edeceğine ve onları tekrar etmemek için kesin bir karar alacağına işaret etmektedir.

Rüyada başkasının kalbini sökmek üzüntü duyduğu konularda çok hayırlı gelişmelerin yaşanacağına, arabuluculuk yapılacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments