Rüyada kapalı bavul görmek

Rüyada kapalı bavul görmek uzun zamandan beri iş hayatında çok büyük kazançlar elde edeceğine, mesleğinde gelebileceği en iyi noktalara geleceğine, atılan adımların hayırlı olaylara vesile olacağına, yaşanan kırgınlıkların, üzüntülerin ve sorunların sona ereceğine, sınırlarının ve yapabileceklerini hesap ederek atılım yapacağına, insanları yönlendiren, onlara iş öğreten ve öncülük ederek yol gösteren kişi konumuna geleceğine, bazı kimselere haksızlık edeceğine, tüyü bitmemiş yetimin hakkını yiyeceğine ya da kolay ama doğru olmayan yollardan kesesini dolduracağına, varlık içinde yaşayacağına, zenginlik kazanacağına alamet etmektedir.

Rüyada kapalı bavul gördüyseniz:

  • İnsanların sadece göz boyamak için iş yapmaları, asıl halledilmesi gereken işlerin ihmal edilmesine neden olarak, üretkenliği düşürebilir.

Rüyada kapalı bavul görmek yardımsever ve iyi kalpli bir kişi ile evlilik yoluna adım atılacağına, gönlünün rahata ereceğine delalet etmektedir.

Rüyada bavul içinde bavul görmek kişinin istediği ve hayal ettiği günleri yaşama şansına nail olacağına, onlar adına aç insanları doyuracağına, fakir çocukları giydireceğine tabir olunur.

Rüyada bavul bavul kıyafet görmek farklı kişilerle tanışacağına, parasal olarak çok büyük bir kazanç sağlanacağına tabir olunur.

Rüyada bavul bavul para görmek mutlu olunacak ve rahat edilecek bir döneme girileceğine, ancak daha sonra bir anda her şeyin altüst olacağına işaret eder.

Rüyada kapalı olmayan birini kapalı görmek hayır, iyilik ve güzellik bulacağına, yaşam kolaylığı içine gireceğine, düşlediği evliliğin gecikeceğine inanılır.

Rüyada bavul kilitlemek sevilen kişiler ile uzun süreli bir kırgınlık yaşanacağına, alım gücünün zayıflamayacağına rivayet eder.

Rüyada bavul hazırlamak bazen de rahat geçeceğine, mutluluğunun katlanacağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada iki bavul görmek fakir fukaraya yardım edeceğine, elindeki işi rayına oturtacağına inanılır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments