Rüyada kapalı havuz

Rüyada kapalı havuz fesada ve haksızlığa karışacağına, manevi olarak hayırlı bir noktaya gelineceğine, böylece daha rahat ve daha öz güvenli bir şekilde hareket edileceğine, mahkemeye taşınmış olan bir konu hakkında olumlu haber alınacağına, uzun süreden beri ödenen bir borcun gelecek bir toplu para ile ödeneceğine, kardeşlerin birlikte bir iş  kuracağına, evine bereket geleceğine, işlerinin yaver gideceğine ve kazancının çoğalacağına, kısa sürede hayatının düzene gireceğine, yaşadığı sorunların teker teker çözüleceğine ve yaptığı işlerde çok büyük başarılar kazanacağına inanılır.

Rüyada kapalı havuz gördüyseniz:

  • Bir kimseye yabancılaşabilir, ayrılabilirsiniz.

Rüyada kapalı olmayan birini kapalı görmek hayatının kolaylaşacağına ve yüzünün güleceğine, hata üstüne hata yaparak tüm şimşekleri üzerine çekeceğine alamet etmektedir.

Rüyada kapalı yer her geçen gün daha mutlu ve daha hayat dolu olunacağına, iş konusunda bir ortaklık kuracağına tabir olunur.

Rüyada yüzü kapalı sorunlarının günden güne artacağına, borç içinde bir yaşam süreceğine, verilen emeklerin karşılığının alınacağına işaret eder.

Rüyada kapalı süt görmek kendisine yatırım getirecek işlerden istediği sonucu alamayacağına, ancak yakın bir zaman içinde maddi olarak büyük bir zarara uğranacağına delalet etmektedir.

Rüyada kapalı havuz rahat, huzurlu ve lüks bir hayat yaşayacağına, yüzünü güldüreceğine ve tüm dertlerini unutturacağına delalet eder.

Rüyada kapalı bir oda görmek aile hayatında eşler arasında yaşanacak bir tartışmanın ardından ayrılık kararı verileceğine, eldeki mal ve mülkün kısa sürede büyük kayba uğrayacağına, işi ne olursa olsun severek çalışacağına ve uzun bir zaman sonra o güne kadar gösterdiği tüm emeklerin karşılığını en iyi şekilde alarak mükâfatını göreceğine rivayet etmektedir.

Rüyada gözleri kapalı girdiği sıkıntıların karşılığını alamayacağına ve daha büyük sıkıntılara gireceğine, attığı her adımda ve yaptığı her çalışmada daha ileri gideceğine tabir olunur.

Rüyada kapalı zarf rüya sahibinin ağız tadının da yerinde olacağına, aradaki bağların daha da sağlamlaşacağına işarettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments