Rüyada kapıyı takmak

Rüyada kapıyı takmak aile hayatında çok büyük sevinçler yaşayacağına, kardeşler arasına kıskanç birisi tarafından nifak tohumu ekileceğine, büyük borçlar alınacağına, yatırım yapılabilecek kadar para tasarrufunda bulunulacağına, aile bireylerinin mutlu olacağına, refah içinde bir hayat yaşanacağına ve kardeşler arasındaki sorunların çözüleceğine, uzun zamandan beri yapılan işte başarıların kıskanılmasına, iş hayatında yeni ve büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, uzun zamanda beri özlem duyulan ve biraraya gelme fırsatı bulunamayan bir kişi ile yakın zaman içinde kavuşulacağına, iş ve yaşam stresinden kurtulmak için eğlenceli zamanlar geçireceğine, mesela bir eve ya da arabaya sahip olunacağına inanılır.

Rüyada kapıyı takmak gördüyseniz:

  • Bir sürü plan veya projeyi aynı anda yapmaya çalışmaktansa, öncelikle elinizdeki işleri tamamlamanızda fayda var.

Rüyada kapıyı kilitlemek bir sebeple istediği kazancı elde edemeyeceğine, girdiği sorunlu bir dönemden çevresindeki insanların büyük desteği sayesinde kurtulacağına, çok büyük kazançlar elde ederek çok yüksek mevkilerde kendisine yer edineceğine, sosyal hayatında insanlar tarafından aranan biri olacağına inanılır.

Rüyada bir kapıyı kilitleyememek sağlıkla ya da işle ilgili problemlerin ortadan kalkacağına, bekar ise evleneceğine alamet eder.

Rüyada kapıyı örtmek yaptığı hatalardan ders alacağına, kendisi için başarı kapılarını açacak bir işbirliğine gireceğine yorulur.

Rüyada dış kapıyı yıkamak zevke aşırı düşkünlük gösteren rüya sahibinin maddi sorunlarının da büyüyerek borç almak zorunda kalacağına, sevdiği kişiler ile çok güzel zamanlar geçireceğine rivayet eder.

Rüyada cam kapıyı kapatmak yeni bir şehirde kendisine yeni ve daha sakin bir hayat kuracağına, dileklerine ve dualarına kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada bir kapıyı açamamak her attığı adımda amaçlarına bir adım daha yaklaştığına ve çok büyük zorluklar yaşasa bile ve birçok problem ile karşılaşsa bile yine de en kısa zamanda muradına ereceğine, yeni girişimlerde bulunacağına inanılır.

Rüyada kapıyı itmek içine düştüğü çıkmazlarının önünün açılmaya başlayacağına, iş hayatında ortaya koyacağı bazı çalışmalar ve alacağı başarılar sayesinde büyük bir özgüvene kavuşacağına delalettir.

Rüyada kapıyı tıklamak yapılan tüm işlerin boşa çıkmasından ötürü maddi durumun bozulacağına ve sevilen ve saygı duyulan kişilerden kalleşlik ve ihanet görüleceğine, zorluklarını aşmayı bileceğine, içindeki huzursuzluktan kurtulacağına işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments