Rüyada kaplan görmek ve korkmak

Rüyada kaplan görmek ve korkmak yapılan bir hatanın düzeltileceğine, maddi olarak çok iyi bir duruma geleceğine, çok hayırlı ve kazançlı işlere gireceğine, her zaman çok başarılı olacağına, tamamen huzur dolu bir ruha sahip olacağına, maddi durumun düzeltileceğine ve askıda tutulan işlerin başarıyla nihayete vardırılacağına, çok büyük işlere girip kendisine ve ailesine çok rahat bir hayat sağlayacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar göreceğine, stres ve sıkıntı gibi durumlarla sık sık karşı karşıya kalacağına, işlerin her zamankinden daha iyi bir şekilde ilerleyeceğine, hayat içinde yeni bir sayfa açılacağına, büyük bir iş için bir ortaklık kurulacağına rivayet eder.

Rüyada kaplan görmek ve korkmak gördüyseniz:

  • İyi ilişki kurabilmek için tartışmaktan kaçınmanız gerekiyor.

Rüyada kaplan ve kaplan yavrusu görmek musibetlerle karşılaşmayacağına, kültürlü, çağdaş, eğitimli ve görgülü kişi olmayı başaracağına işarettir.

Rüyada kaplan ve ayı görmek hayatında gördüğü olumsuzlukların üstüne giderek onları değiştirmek için çaba harcayacağına, böylece kendine güveneceğine yorulmaktadır.

Rüyada kaplan ve fil görmek uğursuzluklarla karşılaşacağına, hayal kırıklığına uğrayacağına, maddi anlamda zarar edeceğine, iş yerinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına delalet etmektedir.

Rüyada iri kaplan görmek zaman içinde daha rahat edeceği çeşitli çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine ve kısa süre içinde büyük zenginliğe kavuşacağına, karlı işler yaparak gelirini arttırmayı başaracağına yorulmaktadır.

Rüyada kör kaplan görmek yaşanan problemlerin en kısa zaman içinde ortadan kalkacağına, kazancın günden güne artacağına, yaşamın kolaylıklar içinde geçeceğine, komşusunun eksiğini gidermek için ona malından ve parasından vereceğine, bununla da kalmayarak aynı zamanda güç vermek için hep yanında kalacağına yorulur.

Rüyada iki kaplan görmek onlarla arkadaş olup daha sonra ömür boyu sürecek sıkı dostluklar kuracağına, büyük kazançlar sağlanılacağına ve yapılan işte ortaklığa kadar yükselineceğine rivayet eder.

Rüyada panter kaplan görmek aile bireylerinin çok büyük bir üzüntü yaşayacağına, kişiye sunulacak çok sayıda iş fırsatına, iş konusunda çalışanların güvendiği, saygıda kusur edilmeyen, itibarı yüksek bir yönetici olunacağına delalet etmektedir.

Rüyada uçan kaplan görmek hayatınızın neşe dolacağına, güzelleşeceğine, hayırlı kazançlar ve büyük başarılar kazanılması ile kişinin önünün açılacağına, bu sayede çok hayırlı ve büyük kısmetlerin ele geçeceğine inanılır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Bir yorum “Rüyada kaplan görmek ve korkmak

  1. Merhabalar evin içinde kaplan gördüm dün rüyamda.evimizin arka tarafı orman görüyo.eşime diyorum bu burda yaşamaz nerden kaçıp bizim eve girmiş.evden çıkmaya çalışıyoruz kaplan bizi kovalamaya başladı odadan odaya nasıl kaçıyoruz gerçek gibi sanki.mutfağa kaçıp kapıyı kitledim.arıyoruz telefonla polisi yardım için

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.