Rüyada karanlıkta havuza girmek

Rüyada karanlıkta havuza girmek daha rahat şekilde tüketim yapacağına, yüzünün gülmeye başlayacağına, şansının ve bahtının açılacağına, yükünün hafifleyeceğine, anlaşmazlıkların tatlıya bağlanacağına, kısmetlerin günden güne artacağına, rızkın çoğalacağına, işleri baltalamak ve kazanılan başarıları kötülemek isteyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına ve zararların telafi edileceğine, güzel vakit geçireceklerine, eskileri yadedeceklerine, sevilen kişiler ile güzel çalışmalar yapılıp başarılar kazanacağına, büyük parasal sorunların ve tartışmaların yaşanacağına, o işi iyi yaptığı konusunda her yerde geçerli olacak bir belge alacağına, ahiret hayatı için güzel hareketlerde bulunacağına tabir olunur.

Rüyada karanlıkta havuza girmek gördüyseniz:

  • Maddi veya yaratıcılık gerektiren konularda meydana gelen beklenmedik gelişmeler dikkatinizi çekebilir.

Rüyada karanlıkta havuza girmek imkanlarının çoğalacağına ve hayatının kusursuz hale geleceğine, hane içinde bir takım zorluklara düşeceğine ve sevdiklerine hasret kalacağına delalet etmektedir.

Rüyada havuza akan su çok büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına, iş hayatında ve aile hayatında yaptığı harcamalara dikkat etmesi gerektiğine, eğer dikkat etmezse yakın bir zaman içinde bu durumdan ötürü çok pişman olacağına, çok büyük zararlar edeceğine, toplumda itibar ve takdir toplayacağına delalettir.

Rüyada havuza saklanmak sorunların teker teker aşılacağına, zor zamanların geride kalacağına, kızgınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine, kişinin istediği ve hayal ettiği günleri yaşama şansına nail olacağına delalet eder.

Rüyada boş havuza su doldurmak hayatında çok büyük gelişmeler yaşayacağına, çok iyi çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine, sıkıntılarını ve sorunları bu sayede halledeceğine, kendisini çok özgüven sahibi biri olarak bulacağına delalettir.

Rüyada havuza su dökmek iş yaşamında yaşayacağı olumsuzlukları aile hayatına da yansıtacağına, maddi zarar edeceğine, sadece vakit kaybetmekle kalmayacağına rivayet eder.

Rüyada havuza atlayamamak aile hayatında güzel gelişmeler yaşanacağına, dertlerinin ve sıkıntılarının çözüme kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüyada havuza atmak yapılan hataların kısa zamanda telafi edileceğine, eş, dost ya da akrabalardan birine verilen sözlerin parasal sorunlar yaşanması yüzünden ödenemeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada havuza itilmek kendisini bu konuda çok şanslı göreceğine, manevi olarak çok büyük bir sıkıntıya düşeceğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments