Rüyada karda karpuz yemek

Rüyada karda karpuz yemek huzurunun, keyfinin ve ağız tadının kaçacağına, solan yüzünün güleceğine ve elinin de bolluğa kavuşacağına, çok büyük bir şöhrete kavuşacağına, ticaret hayatıyla ilgili yapılan planların hayır getireceğine, ruhunun tüm kötülüklerinden arınacağına, kendisini allah yoluna adayacağına, yeni bir ortama gireceğine, bu ortamda çalışmakta ya da işle ilgili adım atmakta çok zorlanacağına, sık sık yabancı iş adamları ile bir araya geleceğine ve onlarla daima iletişim içinde olacağına alamet etmektedir.

Rüyada karda karpuz yemek gördüyseniz:

  • Sorumluluklarınızı ihmal etmeniz, görevlerinizi yerine getirmemeniz veya sözlerinizde durmamanız durumunda eleştiri ya da şikayetlere maruz kalabilirsiniz.

Rüyada karda karpuz yemek kendisine zafer getirecek yatırımlara gireceğine, borçlanacağına, geçim sıkıntısı içine düşeceğine tabir olunur.

Rüyada karpuz tarlasında karpuz görmek kısa süre içinde büyük borçların altına gireceğine, onu huzura ve şifaya götürecek yollar bulacağına delalettir.

Rüyada karpuz içinde karpuz görmek kişinin mutluluğunu artırarak, yaşayacağı her güzellik için allah’a şükran borçlu olacağına, gerek maddi gerek manevi anlamda zarara ve ziyana uğrayacağına alamet etmektedir.

Rüyada karpuz tarlasında karpuz toplamak yaşanan tüm sıkıntıların ve sorunların ortadan kalkacağına, sorunlu bütün olayların düzeleceğine, yapılan çalışmaların ve girilen işlerin hayırsız kişiler yüzünden durma noktasına geleceğine alamet eder.

Rüyada karpuz karpuz görmek yeni bir kazanç kapısı bulunacağına, epey bir süreden beri inişli çıkışlı seyreden işlerin düzene gireceğine, para kazanmaya ve istediği şeyleri gerçekleştirmeye başlayacağına delalet etmektedir.

Rüyada karpuz tarlasında karpuz yemek kendi işinin başına geçip kendi patronu olacağına, ancak daha sonra gireceği bir ortaklık ya da gerçekleştireceği çok büyük bir proje sayesinde eskisinden bile daha iyi bir duruma geleceğine delalet eder.

Rüyada karda saplanmak uzun zamandan beri elinde bulunan imkânların daha da artacağına, talihsiz bir durumla karşı karşıya kalınacağına yorulmaktadır.

Rüyada karda debelenmek daha sonra yapılan araştırmalar sayesinde bu durumun düzeltilmesi için çaba harcanacağına, hak ettiği makam ve mevkiye uzun zaman kavuşamayacağına yorulur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments