Rüyada kargayı öldürmek

Rüyada kargayı öldürmek geleceğe daha umut dolu bakacağına ve moralinin yerine geleceğine, gireceği bazı çalışmalarda çok büyük başarılar elde edeceğine, sevdiği ve değer verdiği kişileri mutlu etmek için hayırlı bazı atılımlar gerçekleştireceğine ve çok mutlu olacağına, bunun da başarılarına olumlu yönde etki edeceğine, bol kazanç elde edeceğine, ancak daha sonra atacağı hatalı bir adım yüzünden çok büyük bir zararla karşılaşacağına, buna karşılık, yeme dostu diye tanınan ve kötü günde ortalıktan kaybolacak kişilere yakınlaşıp, onlara değer vereceğine, edilen duaların ve yapılan yardımların allah katında karşılığını bulacağına, kişinin işinden atılacağı ya da kovulacağına, mahsurlu ve yasak olan bir şeyi yapmaya tabir olunur.

Rüyada kargayı öldürmek gördüyseniz:

  • Kendinize dönük ilgi alanlarınız daha çok işinize yarayabilir.

Rüyada kargayı öldürmek deyim yerindeyse kabına sığmaz olacağına, borçların hafifleyeceğine işarettir.

Rüyada kargayı beslemek bir sebeple çok sıkıntılı ve zor duruma düşeceğine, sıkıntılardan kurtulmaya rivayet eder.

Rüyada kargayı uçarken görmek haksızlığa ve kötülüğe pabuç bırakmadan yaşayacağına, eğlenceli günlere kavuşacağına delalettir.

Rüyada kargayı kafeste görmek mesleği ile ilgili farklı kararlar alıp, uygulayacağına, başarı için yılmadan çalışılacağına yorulmaktadır.

Rüyada kargayı kovalamak maddi çıkmazların biteceğine, kısmetin bollaşacağına, verilen emeklerin karşılığının fazlasıyla alınacağına, zahmetli bir işin alınacak yardımlar sayesinde kolayca nihayete erdirileceğine işarettir.

Rüyada kargayı öldürmeye çalışmak sıkıntısı olanın ferahlığa çıkacağına, hasret çekenin sevdiği kişiye kavuşacağına, işsizin iş bulacağına, rüyayı gören kişinin, çok mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına ve çok hayırlı bir kısmet ile evlilik yolunda ilerleyeceğine, önemli ve büyük adımlar atacağına, bu durumun da herkesin dikkatini çekeceğine işarettir.

Rüyada kargayı elinde tutmak aksine daha da zorlaştıracağına, rüya sahibinin işe girmesi ile birlikte çok rahat edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada kargayı kovmak beklediği haberin gelmeyeceğine, bir sebeple uzun zamandan beri üzerinde kafa yorduğu ve birçok kez bozup yeniden kurduğu bazı planları askıya alacağına, bir sebeple maddi ve manevi olarak çok büyük sıkıntılar çekileceğine işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments