Rüyada karpuzu kırmak

Rüyada karpuzu kırmak hem çok mutlu olacağına, arabalara ve topraklara sahip olacağına, iş yerinde çok zarar edileceğine ve maddi ve manevi büyük travmalar yaşanacağına, zor bir durumdan sevdiği kişilerin vereceği yüklü miktarda bir yardım sayesinde sorunlarını çözeceğine, aşırı sevinçten ne yaptığını bilemez hale geleceğine, kardeşleri birbirine düşürecek kötü gelişmelerin yaşanacağına, el attığı tüm işlerde aksilikler ile karşılaşacağına, zor ve stresli günler geçireceğine, uzun bir süreden beri özlem duyulan bir kişiye kavuşulacağına delalet etmektedir.

Rüyada karpuzu kırmak gördüyseniz:

  • Bazı konularda ilerlemenizi, tanınmanızı veya kabul görmenizi sağlayacak çok sayıda fikriniz olabilir.

Rüyada kış karpuzu görmek hedeflerine yaklaşacak fırsatlar elde edeceğine, eş, dost ya da akrabalarından birinin sorununun çözümü için yardım edeceğine, elinden kaçırdığı fırsatları tekrar ele geçireceğine, mal ve mülk sahibi olacağına delalet eder.

Rüyada karpuzu kırmak çalışma hayatında çok hayırlı ve başarılı işler ortaya koyarak çok iyi kazançlar elde edeceğine, üzüntülerin yerini sevince bırakacağına, aile hayatında hiçbir maddi kısıtlamaya gitmek zorunda kalmadan yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada karpuzu yere düşürmek rakiplerini alt edeceğine, karlı işler alacağına, büyük miktarlarda para kazanılacağına işaret eder.

Rüyada karpuzu çöpe atmak eşi tarafından yüceltileceğine, kendisine yeni bir iş bulacağına, yapacağı bazı çalışmalar sayesinde hiç olmadığı kadar iyi çalışmalar gerçekleştireceğine rivayet eder.

Rüyada karpuzu elinden düşürmek başka yatırımlar gerçekleştirmeyeceğine, var olanlar ile yetinip geçinmeye çalışacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını sona erdireceğine, sevdiği kişiler ile mutlu olacağına delalettir.

Rüyada karpuzu görmek elinde bulunan paranın boşa gideceğine, aile bireyleri arasında bazı tartışmaların ve kırgınlıkların yaşanacağına ve sevgili ile ayrı düşüleceğine rivayet eder.

Rüyada karpuzu suya koymak onun da kendisinin elinden tutarak kendisini yukarılara taşıyacağına, işlerinin kötüleşeceğine alamet etmektedir.

Rüyada karpuzu dalında görmek art niyetli kişilere uyacağına, çok başarılı bir kariyere sahip olmaya işaret etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments