Rüyada kasa almak

Rüyada kasa almak gittikçe daha artan işlerin karşılanmaması halinde müşterilerin memnun kalmayacağına, bunalacağına, isyan ve sitem edeceği bir süreçten geçeceğine, sıcak ve uzun süreli dostluklar kurulacağına, kalıcı ve kutsal duygular yaşayacağına, çok hayırlı ve güzel bir olayla karşılaşacağına, ailesini hem gururlandıracağına hem de daha iyi şartlarda yaşatma imkânı elde edeceğine, yarardan çok zarar getireceğine, kendinde rakiplerini ve düşmanlarını alt edecek kudreti bulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kasa almak gördüyseniz:

  • Üzerinizde baskı uygulayan kişiler nedeniyle önemli değişiklikler yapmak zorunda hissedebilirsiniz.

Rüyada kasa kasa siyah zeytin görmek aynı zamanda bu kişilerin birbirleri ile iş yapmalarını sağlayacağına ve büyük başarı elde edeceğine, gelmez sandığı güzel günlerinin geleceğine yorulur.

Rüyada kasa kasa meyve görmek ne demek sanatsal açıdan değeri olan bazı çalışmalar gerçekleştirileceğine ve fırsat kapılarının kendiliğinden açılacağına, sıkıntılarının ve sorunların yakın bir zaman içinde eline geçecek olan para ile sona ereceğine, sevdiği kişilerden çok büyük destek göreceğine, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde kendisine çok iyi bir mevkide iş bulacağına inanılır.

Rüyada kasa kasa mandalina görmek ümitlerinin son bulacağına, o kilerin gittikçe rızıkla dolacağına, kişinin evlatlarının artacağına, malının ve parasının da büyüyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kasa kasa çiçek görmek allah rızası için bazı büyük yardımlarda bulunulacağına ve yapılan bir iş başvurusunun çok kısa bir zaman içinde olumlu sonuç vereceğine, yurtdışından gelen bir destek sayesinde istenen amaçlara ulaşılacağına rivayet eder.

Rüyada kasa kasa ayva görmek insanlar tarafından ayıplanacağına, yapılan işte çok sıkıntılı olayların yaşanacağına ve aile bireylerinden birinin vereceği destek ile çok büyük kazançlar elde edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada kasa kasa salatalık görmek yaşanacak sıkıntılı bir durum yüzünden çok kötü şeylerin ortaya çıkacağına, iş hayatında alınacak riskler sayesinde çok iyi bir mevkiye gelineceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kasa kasa kiraz görmek hayatın temposunun yükseleceğine, kişinin de hiç olmadığı kadar bahtiyar olacağına yorulur.

Rüyada kasa kasa elma görmek verilen sözlerin yerine getirileceğine, aşk konusunda çok büyük bir ilerleme kaydedileceğine ve hayırlı bir kısmet ile tanışılacağına, hayallerde değişiklikler olacağına delalet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.