Rüyada kavga edenlerin sesini duymak

Rüyada kavga edenlerin sesini duymak rüya sahibinin bu kişi hakkında adli süreç başlatacağına ve uğradığı tüm zararı bu kişiden geri isteyeceğine, isabetli adımlar atılacağına, çok büyük üzüntüler yaşadığı ve kendisini bu yüzden çok yıprattığı için uzun bir süre boyunca ertelemek zorunda kaldığı şeyleri gerçeğe çevireceğine, ancak daha sonra karşısına çıkan fırsatları değerlendirerek çok büyük başarılar ve kazançlar elde ederek sıkıntılarından zaman içinde kurtulacağına, rahatının, sağlığının ve moralinin de yerine geleceğine, kurulu düzenin bozulmasına sebep olacak bazı olaylar yaşanacağına, huzursuz bir ortamdan çıkılacağına, eğer kötü dönemdeyse de bu durumun bir süre daha süreklilik göstereceğine rivayet eder.

Rüyada kavga edenlerin sesini duymak gördüyseniz:

  • Maddi anlamda olumlu olarak adlandırılabilecek bazı gelişmeler söz konusu olabilir.

Rüyada kavga edenlerin sesini duymak edilen duaların kabul edileceğine, torunlarına dahi yeteceğine işaret eder.

Rüyada kabede tavaf edenlerin sesini duymak işlerini çok iyi bir şekilde idare edeceğine, iyi geçimin ve muhabbetin bozulacağına işaret etmektedir.

Rüyada kavga edenlerin arasına girmek elinde bulunan imkânların çeşitli sorunlara sebep olacağına, kısa süre içinde bitebilecek bir işin daha uzun bir süreye çıkacağına, işlerinin çok zor zamanlara gireceğine, maddi sıkıntıların biteceğine, çok güzel ve huzurlu günlerin yakın zaman içinde geleceğine, hayal edilen herşeye kavuşulacağına delalettir.

Rüyada kavga edenlerin arasında kalmak arkadaşının çok üzücü bir duruma düşmesine ve zarar görmesine engel olacağına, sürpriz ve müjdeli gelişmeler yaşayacağına işarettir.

Rüyada kavga ettiğin biriyle kavga etmek kıskançlık ve düşmanlık yapan bir kişi yüzünden iş hayatında zor bir duruma düşüleceğine, sayılan ve değer verilen bir kişi olacağına işaret etmektedir.

Rüyada sesini duyuramamak genellikle girişilen her türlü işin uzun ömürlü olacağına, geçmişte düşünmeden söylediklerinin ve yaptıklarının pişmanlıklarını yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada cin sesini duymak insanları sevindirerek de kendisine sunulanın sadakasını vereceğine, kazancındaki ve evindeki bereketin eksileceğine inanılır.

Rüyada sur sesini duymak iş hayatında engel olmaya çalışan rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, girişilen tüm işlerde başarı üstüne başarı kazanılacağına yorulmaktadır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments